GOM Player indir 2.3.27

Bilgisayarınız üzerinde video dosyalarını oynatmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  22,6 MB
  Sürüm:
  2.3.27
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gomlab
  GOM Player, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir video oynatma programıdır. GOM Player sayesinde flv, mp4, mov, mpg, avi, divx, m4v vb. formatlarında olan videoları kolayca oynatabilirsiniz. Ayrıca altyazı desteği (.smi, .srt, .rt vb.) ile altyazı desteği olan videoları da sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri
  1- GOM Player
  progamını kullanmak ücretsizdir.

  2- Desteklediği onlarca format ile eski ve yeni tüm videolarınızı GOM Player üzerinde oynatabilirsiniz.

  3- Video kategorisine hızlı bir giriş yapan 360 Derece özelliği ile çekilmiş videoları da GOM Player üzerinden oynatmanız mümkün. Denemelerim sonucunda bu özelliğin gayet stabil çalıştığını söyleyebilirim.

  Programın Eksi Yönleri
  1-
  GOM Player programının tek eksi yönü olarak çalıştırdığınız videonun kalitesi ve boyutu yüksek olursa ilk açılışta bilgisayarınızın performansına göre biraz bekletebiliyor. Bu bekleme dışında oynatma konusunda eksik bir yönü olduğunu söyleyemeyiz.

  GOM Player nasıl yüklenir?
  GOM Player programını bilgisayarınıza yüklemek için
  ilk olarak yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayarak kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin.

  GOM Player nasıl kurulur?
  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz GOM Player setup dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelen ekrandan programın Türkçe dil seçimini yapın ve OK butonuna tıklayın.
  gom1.PNG


  Dil seçimini yaptıktan sonra kurulumu başlatmak için İleri butonuna tıklayın.
  gom2.PNG

  GOM Player kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Bitir butonuna tıklayın.
  gom3.PNG


  GOM Player nasıl kullanılır?
  GOM Player kurulumu
  tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda herhangi bir videonun üzerine sağ tıklayarak Birlikte Aç.. kısmından GOM Player programını seçin ve bilgisayarınızda bulunan videoyu GOM Player aracılığı ile oynatmaya başlayın.
  gom4.png

  Oynattığınız videolar üzerinde ekran üzerinde bulunan butonlar üzerinden kolay bir şekilde Durdurabilir, Yeniden Başlatabilir, Bir sonraki videoya geçiş yapabilirsiniz. Dilerseniz oynatılan videonun üzerine farenizi sürükleyerek farenizin tekerleği ile de ses açma/kısma işlemlerini yapabilirsiniz.
  gom5.PNG

  Ve son olarak da GOM Player’in en beğendiğimiz özelliği Kontrol Paneli (F7) üzerinden yapabileceğiniz işlemler. İsterseniz videonuzu izlerken Parlaklık, Kontrast vb. gibi ayarları bu panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ama unutmayın bu sadece videoyu izlerken geçerlidir, videonuzun ayarları tamamen değişmez.
  gom6.PNG
Facebook yorumları