GoodSync 10.9.30

Bilgisayarınızdaki dosyaları yedeklemenizi ve bulut hesaplarınıza aktarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  42,3 MB
  Sürüm:
  10.9.30
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Siber Systems
  GoodSync, bilgisayarınızdaki dosyaları kolayca yedeklemenizi ve senkronize etmenizi sağlayan bir programdır. GoodSync programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosyaları yedekleyebilir veya Google Drive, Dropbox vb. gibi bulut sunucularına senkronize edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. GoodSync programını indirmek ücretsizdir.
  2. GoodSync programı sahip olduğu arayüz ve hızlı işlem yapabilme özelliği sayesinde çok kullanışlı bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. GoodSync programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  GoodSync Nasıl İndirilir?

  GoodSync indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza GoodSync indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  GoodSync Nasıl Kurulur?

  1. GoodSync kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden GoodSync programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   g1.PNG

  2. Bilgisayarınıza GoodSync kurulumunu gerçekleştirirken dilerseniz senkronize ettiğiniz verilerin takibini kolaylaştırmak için ücretsiz olarak GoodSync hesabı oluşturabilirsiniz. Eğer üyelik almadan devam etmek istiyorsanız “Setup GoodSync Account Later” seçeneğini işaretleyerek kurulumdan sonra GoodSync hesabı oluşturabilirsiniz.

   g2.PNG

  3. GoodSync kurulumunu tamamladıktan sonra “Apply” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra GoodSync programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   g3.PNG

  GoodSync Nasıl Kullanılır?

  1. GoodSync programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak GoodSync kısayolunu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. GoodSync programına giriş yaptıktan sonra programın sol üst kısmında yer alan “New Job” butonuna tıklayarak yeni bir işlem oluşturabilirsiniz.

   g4.PNG

  2. “New Job” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden yapmak istediğiniz işleme bir isim verin ve yapmak istediğiniz işlem türünü seçin. Gerekli alanları doldurduktan sonra “OK” butonuna tıklayın.

   g5.PNG

  3. GoodSync programı üzerinde oluşturduğunuz işe yedekleme veya senkronizasyon işlemini tanımladıktan sonra, bilgisayarınızda yedeği alınacak olan alanı veya internet üzerinde herhangi bir bulut sunucusuna senkronize etmek istediğiniz alanı 1 numara ile işaretlenmiş olan butona tıklayarak seçebilirsiniz. Yedeklenen dosyaların bilgisayarınız üzerinde kaydedileceği alanı ise 2 numara ile işaretlenmiş olan butona tıklayarak seçebilirsiniz.

   g6.PNG

  4. 1 numara ile gösterilen butona tıkladıktan sonra açılacak olan “Left Folder” menüsü üzerinden yedeklemek istediğiniz dosyaları seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   g7.PNG

  5. 2 numara ile gösterilen butona tıkladıktan sonra “Left Folder” menüsünü kullanarak seçmiş olduğunuz dosyaların yedekleneceği alanı “Right Folder” menüsü üzerinden seçebilirsiniz.

   g8.PNG
Facebook yorumları