Google Asistan indir (Android) 0.1.187945513

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz asistan uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  1,3 MB
  Sürüm:
  0.1.187945513
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Google LLC
  Google Asistan, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sesli ve yazılı asistan uygulamasıdır. Google Asistan uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinde sesli veya yazılı olarak komutlar vererek telefonunuzu yönetebilirsiniz. Tek bir dokunuş ile veya sesli olarak “OK Google” komutunu kullanarak Google Asistan uygulamasını Android cihazlarınız üzerinde başlatabilirsiniz. Google Asistan uygulamasında hatırlatıcı, hızlı arama, müzik başlatma/durdurma vb. gibi birçok farklı özelliği kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Google Asistan uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Google Asistan
  uygulamasını cihazınız ile temas kurmadan sesli olarak yönetebilmeniz mümkün.
  3- Google Asistan uygulaması üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Google Asistan uygulamasını Android sürümü 5.0 altı olan cihazlara indirme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.
  2- Google Asistan uygulaması tam olarak gelişmiş değil. Bu nedenden dolayı söylediğiniz şeyleri tam olarak anlaması ve o işlemi gerçekleştirmesinde problem yaşanabiliyor.

  Google Asistan indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Google Asistan indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Google Asistan indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Google Asistan kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Google Asistan kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Google Asistan nasıl kullanılır?

  Google Asistan uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra cihazınız üzerinde otomatik olarak oluşturulacak widget üzerinden Google Asistan uygulamasını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Asistan uygulamasının ayarlar bölümüne giriş yaparak telefonunuza “OK Google” kelimesini seslendiğiniz zaman açılmasını ayarlayabilirsiniz. Sesli komut özelliği Google Asistan uygulamasını hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

  g1.jpeg

  Google Asistan uygulaması üzerinden araç kullanırken, yemek yaparken veya telefonunuza erişim zorluğu yaşadığınız anlarda sesli komut özelliğini kullanarak hızlı bir şekilde rehberiniz üzerinde bulunan birisini arayabilirsiniz.

  g2.jpeg

  Araç kullanırken Google Asistan uygulamasına seslenerek Google Haritalar uygulamasını kullanarak gitmek istediğiniz yere hızlı bir şekilde rota oluşturabilirsiniz.

  g3.jpeg

  Google Asistan uygulamasının üzerinde bulunan Hatırlatıcı özelliği sayesinde Google Asistan uygulamasına konuşarak planladığınız etkinlikleri not olarak tutabilirsiniz.

  g4.jpeg
Facebook yorumları