Google Keep (Android) indir 3.3.072.0

Akıllı telefon üzerinden not alma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12,8 MB
  Sürüm:
  3.3.072.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Google
  Not alma uygulamalarının birçok kullanım alanı vardır. Kullanıcıların kısa bir fikri hatırlamalarına, bir adresi veya e-postayı not etmelerine ve alışveriş öğelerinin veya yapılacak şeylerin bir listesini hazırlamasına yardımcı olabilirler. Not alma uygulamaları tipik bir belge yazma uygulamasından daha hızlı yüklenir ve bilgileri hızlı bir şekilde sunmak için tasarlanmıştır. Google Keep, popüler bir not alma uygulamasıdır. İşte o popüler Keep uygulamasının bazı özellikleri.

  Google Keep uygulamasına Google mail hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır. Not almak için uygulamanın aşağısında bulunan Not Alın.. kısmına tıklayarak not almaya başlayabilirsiniz. Diğer not alma seçeneklerini ise yazımızın ileri kısımlarında bahsedeceğiz.

  keep1.jpg

  Keep, not alma konusunda sizlere emoji kullanım imkanı da sunuyor. Şu anlık not alırken herhangi bir yazı kısıtlaması bulunmuyor. Bu sayede uzun yazıları Google Keep’e kopyalayarak saklayabilirsiniz.

  KeepGiris.jpg

  Notlarınız Keep ile rengarenk

  Aldığınız notları sınıflandırmak için Google Keep’in renklerini kullanabilirsiniz. Örneğin işiniz ile ilgili notları mavi yaparken alışveriş listenizi kırmızı renk yapabilirsiniz.

  keepRenk.png

  Giriş yaptığınız her yerden aldığınız notlara erişebilirsiniz.

  Google Keep mobil cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden kullanılabilir. Bir not aldığınız zaman kaydedilen not senkronize edilecek ve Keep uygulamasında hemen diğer cihazlarda gösterilecektir. Hızlı senkronizasyon işlemi sayesinde hiç zaman kaybetmeden aldığınız notları saklayabilirsiniz. Google Keep mobil cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden kullanılabildiği için notlarınıza hiçbir zaman erişim problemi yaşamazsınız.

  keep_net.png

  Aldığınız notları fotoğraflar ile destekleyin

  Görsel olan her şey akılda her zaman daha kalıcıdır. Google Keep üzerinden cep telefonunuzun kamerası ile fotoğraf çekebilir veya galerinize bulunan herhangi bir fotoğraf ile not alabilirsiniz. Fotoğraf seçimi aldığınız notun diğer notlara göre daha öne çıkmasını sağlayacaktır.

  KeepFoto.jpg

  Sesli notlar almanız Google Keep ile mümkün

  Eğer aceleniz varsa ve bir not yazmak için zamanınız yoksa, Keep'in ses kayıt aracını kullanabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için ekranın alt kenarındaki mikrofon simgesine dokunun ve mesajı yüksek sesle söyleyin. Kaydedildikten sonra, uygulama otomatik olarak sesi bir metin notuna dönüştürecek ve ses dosyasıyla birlikte kaydedecektir.

  KeepSes.jpg

  Keep ile çizim yaparak not almak çok kolay

  Google Keep uygulaması sayesinde yazı yazmadan sadece çizim yaparak not da alabilirsiniz. Not kağıtlarına yazı yazarak not almayı seven kişiler için güzel bir farklılık olmuş diyebiliriz.

  KeepCizim.jpg

  Hatırlatıcı sayesinde ile hiçbir şeyi unutmayın

  Google Keep uygulaması Hatırlatıcı ile istediğiniz tarih ve saate hatırlatıcı bir not ekleyebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız bir işi Hatırlatıcı sayesinde hiçbir zaman unutmazsınız.
  KeepHatirla.jpg


  Arşiv ile hiçbir belgeyi kaybetmeyin

  Aldığınız bir not yanlışlıkla silindiyse hemen Arşiv bölümüne gelerek notu tekrar kurtarabilirsiniz. Eğer bir notu sildiyseniz 7 gün içerisinde Arşiv klasörünü kontrol edin.

  KeepArsiv.jpg
Facebook yorumları