GPU Shark 0.15.1.0

Bilgisayarınızın GPU bilgilerini detaylı bir şekilde görüntülemenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  601 KB
  Sürüm:
  0.15.1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Jerome Guinot
  GPU Shark, bilgisayarınızdaki GeForce ve Radeon grafik kartları için grafik işlem birimini izlemenize yardımcı olabilecek bir programıdır. GPU Shark, bilgisayarınızda bulunan tüm GPU'ları tek bir pencerede görüntülemenizi sağlar. GPU-Shark'ı, yalnızca grafik kartı adı ve sıcaklık bilgisi (GPU, PCG) gibi bazı donanım bilgilerini görüntüleyerek basitleştirilmiş bir modda çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, GPU hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, grafik kartı ve sürücü, GPU, BIOS, TDP, bellek boyutu, cihaz kimliği ve diğerleri hakkında ayrıntılı istatistikler sunan ayrıntılı moda geçmelisiniz. Temelde, herhangi bir yapılandırma ayarı bulunmadığından bu uygulama ile çalışmak son derece kolaydır. Bu, yalnızca farklı parametreleri yapılandırmak zorunda kalmadan GPU’yu izlemek isteyen tüm kullanıcılar için iyi bir haber olabilir. Program yalnızca GPU'larla ilgili önemli bilgileri görüntüleyebilir ve diğer donanım bilgilerini sunamaz.

  Programın Artı Yönleri

  1. GPU Shark programını indirmek ücretsizdir.
  2. GPU Shark programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  GPU Shark Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza GPU Shark indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. GPU Shark kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  GPU Shark Nasıl Kurulur?

  GPU Shark kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. GPU Shark programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  GPU Shark Nasıl Kullanılır?

  1. GPU Shark programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. GPU Shark programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızda bulunan tüm ekran kartları hakkında kısa bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

   g1.PNG

  2. GPU Shark programının ekran kartlarınız hakkında daha detaylı bilgi vermesini istiyorsanız programın ana penceresi üzerindeki “View” menüsünden “Detailed mode” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

   g2.png

  3. GPU Shark programının detaylı mod özelliğine geçiş yaptıktan sonra bilgisayarınızdaki ekran kartlarının detaylı olarak tüm özelliklerini görüntüleyebilirsiniz.

   g3.PNG

  4. GPU Shark programının bilgisayarınızdaki ekran kartlarını takip etmesini istiyorsanız programı bilgisayarınızın arka planında aktif halde bırakabilirsiniz. Programda tutulan verileri dışa aktarmak istediğinizde ise “View” menüsü üzerindeki “Copy GPU data to clipboard” yazısına tıklayabilirsiniz.

   g4.png
Facebook yorumları