Gradient: DNA Ancestry AI Test (Android) 1.10.2

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli bir fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  123 MB
  Sürüm:
  1.10.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  TICKET TO THE MOON
  Gradient, Android cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. Gradient, fotoğraflarınızı düzenleme işlemi yapmanın yanı sıra eğlenceli bir dizi özelliğe de sahiptir. Uygulama içerisindeki DNA Testi, Benzediğiniz Kişiyi Bulma ve Saç Rengi değiştirme gibi farklı özellikleri kullanarak fotoğraflarınız ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak Gradient uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızda gözlerinizi ve yüz hatlarınızı yeniden boyutlandırabilir, cilt tonu tonunuzu ayarlayabilir ve fotoğraf pozlama özelliğini kullanarak kaliteli selfie fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Gradient uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Gradient uygulamasını hem fotoğraflarınızı düzenlemek için hem de fotoğraflarınız ile eğlenceli içerikler oluşturmak için kullanabilirsiniz.
  3. Gradient uygulamasında oluşturacağınız fotoğraflar yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir. Oluşturduğunuz fotoğrafları tek tıklamayla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Gradient uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Gradient Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Gradient indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması içerisindeki Yükle butonuna tıklayarak Gradient indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Gradient Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Gradient indirme işlemi tamamlandıktan sonra Gradient uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Gradient Nasıl Kullanılır?

  1. Gradient uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Gradient uygulamasına giriş yaptığınızda karşınıza gelecek ekran üzerinden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı seçin ve hızlı bir şekilde düzenlemeye başlayın. Düzenleme işlemi tamamlandıktan sonra fotoğrafınızı galerinize kaydedebilir veya sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

   g1.jpg

  2. Gradient uygulaması fotoğraf düzenleme işleminin dışında farklı özelliklere de sahiptir. Uygulamanın “DNA Ancestry” özelliğini kullanarak fotoğrafınızdan hangi ülke vatandaşına daha çok benzediğinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın “Who’s Your Celebrity Look Alike?” özelliği ise fotoğrafta hangi ünlüye benzediğinizi görmenizi sağlar.

   g2.png

  3. Gradient uygulamasını kullanarak fotoğraflardaki saç renklerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

   g3.jpg

  4. Detaylı bir fotoğrafı düzenlemek istediğinizde ise yine Gradient uygulamasını kullanabilirsiniz. Çeşitli güzellik filtreleri sayesinde fotoğrafınızı mükemmel hale getirebilirsiniz.

   g4.jpg

  5. Gradient uygulamasını kullanarak fotoğraflarınıza sinematik efektler de uygulayabilirsiniz.

   g5.jpg
Facebook yorumları