Gramblr indir 2.9.131

Bilgisayar üzerinden Instagram'a fotoğraf yüklemeyi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3 MB
  Sürüm:
  2.9.131
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gramblr
  Gramblr, bilgisayar üzerinden Instagram’a fotoğraf ve video yüklemenizi sağlayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1- Gramblr, Instagram üzerine yükleme işlemini ücretsiz bir şekilde yapar.

  2- Gramblr programına birden fazla Instagram hesabı ekleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Türkçe dil desteği bulunmasına rağmen bazı kısımlarda cümleler bozuk görünüyor.

  Gramblr nasıl yüklenir?

  Gramblr yüklemesi için web sitesine giriş yaptıktan sonra Download now for Windows butonuna tıklayın. Kurulum dosyasını otomatik olarak masaüstüne indirmeye başlayacaktır.

  gramblr1.png


  Gramblr nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirdiğiniz Gramblr dosyasını çalıştırın.

  Gramblr uygulamasını çalıştırdığınız zaman kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden uygulama açılacaktır. Gramblr kurulum gerektirmez.

  Gramblr nasıl kullanılır?

  Gramblr uygulamasını kullanmak için uygulamayı çalıştırdığınız zaman karşınıza gelecek olan ekrandan yeni bir üyelik alın. Üyelik için gerekli olanlar sadece bir e-posta adresi ve şifredir. Uygulama için yeni bir üyelik alırken aşağıda bulunan kısma Instagram kullanıcı ve şifrenizi girerseniz uygulamaya giriş yaptığınız zaman otomatik olarak Instagram hesabınıza da giriş yapılacaktır.
  gramblr2.png

  Uygulamaya giriş yapmak için aldığınız üyeliğin e-posta adresini ve şifrenizin girişini yapın. Daha sonrasında Giriş Yap butonuna tıklayın.
  gramblr3.png

  Uygulamanın ana ekranı üzerinde hızlı bir şekilde Instagram hesabınıza bir fotoğraf veya video yüklemesi yapabilirsiniz. Ana ekran üzerinde bulunan Bir Görüntü veya Videoyu Sürükle ve Bırak ya da Başlatmak İçin Buraya Tıkla butonuna ister sürükle-bırak işlemi yaparak veya isterseniz tıklayıp Instagram üzerine yüklenecek olan fotoğraf veya videoyu seçebilirsiniz.
  gramblr4.png


  Seçtiğiniz fotoğraf veya videoyu Kırpma kısmından kırpma işlemi yapabilirsiniz. Fotoğrafınızı kırpmak istemiyorsanız Kaydet butonuna tıklayarak önizleme kısmına geçebilirsiniz.
  gramblrKirp.png

  Kırpma işlemini tamamladıktan sonra Önizleme kısmında bulunan Filtreler bölümüne tıklayarak fotoğraf veya videolarınıza filtreler uygulayabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu imkanlar sayesinde Instagram’a bilgisayarınız üzerinden profesyonel fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
  gramblrDuzenleyici.png

  Fotoğrafınıza veya videonuza efekt verme işleminden sonra Devam Et butonuna tıklayın.
  gramblrOnizle.png


  Instagram’a yüklemek istediğiniz fotoğraf veya videonuzun son adımına geldiniz. Bu ekran üzerinden Başlık kısmına fotoğraf veya video detaylarını yazabilir ve hashtag kullanabilirsiniz. Eğer açıklama kısmında emoji kullanmak istiyorsanız açıklama bölümünün sağ alt kısmında bulunan emojiye tıklayarak fotoğraf/video açıklamasında emoji kullanabilirsiniz.
  Derhal
  kısmı seçili bir şekilde Gönder! Butonuna tıklarsanız gönderiniz hemen yayınlanacaktır.
  GramblrDerhal.png  Gönderinizin sizin belirlediğiniz bir gün ve saatte yayınlanmasını sağlamak da Gramblr sayesinde mümkün. Başka bir zaman seçeneğine tıklayın ve gönderinizi yayınlamak istediğiniz tarih ve saati seçin. Yayınlanmayı bekleyen gönderiyi sol taraftaki menünün Zamanlama bölümünden kontrol edebilirsiniz.
  gramblrBaska.png
Facebook yorumları