Greenify indir (Android) 4.1.0

Android cihazlarınızın batarya ömrünü uzatmanıza yarayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  2.2 MB
  Sürüm:
  4.1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Oasis Feng
  Greenify, Android cihazlarınızın arka planında çalışan uygulamaları uyku moduna almanızı sağlayarak cihazınızın batarya süresinin artmasını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama sayesinde arka planda çalışarak cihazınızın yavaşlamasına neden olan ve bataryasının hızlı tükenmesine neden olan uygulamaları görüntüleyebilir ve onların arkaplanda çalışmasını engelleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Greenify uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra bataryanızın kullanım süresinin arttığını sizler de kesin bir şekilde fark edeceksiniz.
  3- Greenify uygulamasını sadece 2MB olarak cihazınıza indirirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Greenify uygulaması üzerinden uyku moduna aldığınız uygulamalara herhangi bir bildirim geldiği zaman o uygulamayı yeniden çalıştırmadan gelen bildirimleri görüntüleyemiyorsunuz.

  Greenify nasıl yüklenir?

  Greenify indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden Greenify indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Greenify nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz Greenify uygulamasının kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  Greenify nasıl kullanılır?

  Greenify uygulamasına giriş yapın. Welcome to Greenify ekranı üzerinde bulunan Next butonuna dokunarak devam edin.
  green1.jpg


  Daha sonra Ready sayfası karşınıza gelecektir. Bu ekran üzerinden Finish butonuna tıklayarak uygulamanın cihazınıza yükleme işlemini tamamlayın.
  green2.jpg


  Uygulamanın ana ekranına giriş yaptığınız zaman karşınıza gelecek olan ekranın sağ alt kısımda bulunan üzerinde + simgesi olan butona dokunun.
  green3.jpg

  Butona tıkladıktan sonra cihazınız üzerinde bulunan uygulamaların olduğu liste karşınıza gelecektir. Bu liste üzerinden cihazınızın arka planın çalışan uygulamaları görüntüleyerek ne kadar hafıza harcadığını ve ne kadar zamandır aktif olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Uyku moduna almak istediğiniz uygulamanın üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde uyku modu listesine alabilirsiniz.
  green4.jpg


  Uyku moduna almış olduğunuz uygulamaları liste halinde görüntüleyebilirsiniz. Uyku moduna aldığınız uygulamanın üzerine basılı tutarak dilerseniz uyku modundan çıkarabilirsiniz.
  green5.jpg
Facebook yorumları