GridinSoft Anti-Malware 4.1.9

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumak için güçlü özelliklere sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  97,7 MB
  Sürüm:
  4.1.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  GridinSoft
  GridinSoft Anti-Malware, bilgisayarınızdaki trojenleri, casus yazılımları, reklam yazılımlarını, sahte yazılımları ve diğer tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için kapsamlı özellikler sunan sezgisel bir programdır. GridinSoft Anti-Malware programını kullanarak bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda kayıt defteri öğelerini, taranan dosyaları ve tespit edilen zararlı yazılımları görüntüleyebilir ve onları ortadan kaldırabilirsiniz. Günlük ayrıntıları, virüs bulaşan her öğe için adı, virüs türünü ve hedeflenen dosya yolunu gösterir. Bu rapor otomatik olarak düz bir metin belgesine kaydedilir. Tarama sırasında tespit edilen bazı seçimler derinlemesine bir analiz gerektirebilir, bu nedenle bunları ayrıntılı bir inceleme için gönderebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. GridinSoft Anti-Malware programını indirmek ücretsizdir.
  2. GridinSoft Anti-Malware programı, bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları tamamen ortadan kaldırabilmeniz için çok güçlü araçlara sahiptir.
  3. GridinSoft Anti-Malware, zararlı yazılım tarama işleminin dışında aktif casus yazılım koruma özelliğine de sahiptir. Bu sayede bilgisayarınız sürekli olarak koruma altında olur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. GridinSoft Anti-Malware programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  GridinSoft Anti-Malware Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza GridinSoft Anti-Malware indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. GridinSoft Anti-Malware kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  GridinSoft Anti-Malware Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara GridinSoft Anti-Malware kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. GridinSoft Anti-Malware kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans koşullarını kabul edin.

   g1.PNG

  2. Programın lisans koşullarını kabul ettikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   g2.PNG

  3. PC’ye GridinSoft Anti-Malware kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   g3.PNG

  GridinSoft Anti-Malware Nasıl Kullanılır?

  1. GridinSoft Anti-Malware programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. GridinSoft Anti-Malware programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Scan” bölümünden bilgisayarınızda gerçekleştirmek istediğiniz tarama türünü seçin ve tarama işlemini başlatın.

   g4.PNG

  2. GridinSoft Anti-Malware programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda bulunan sorunları “Clean Now” butonuna tıklayarak çözebilirsiniz.

   g5.PNG

  3. GridinSoft Anti-Malware programının “Protect” özelliğini kullanarak bilgisayarınızda aktif casus yazılım korumasını da etkinleştirebilirsiniz.

   g6.PNG

  4. GridinSoft Anti-Malware programında gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri programın “Tools” bölümünde depolanan veriler sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

   g7.PNG
Facebook yorumları