Groovepad (Android) 1.2.0

Android cihazlarınızda müzik ve ses oluşturabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  1.2.0
  Sürüm:
  32 MB
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Easybrain
  Groovepad, Android cihazlarda kullanıcıların orijinal müzik oluşturmalarını, çeşitli türlerden sesleri karıştırmalarını, efektler eklemelerini ve parçaları arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlayan bir uygulamadır. Easybrain tarafından geliştirilen uygulama, hareket halindeyken yaratıcılığını ortaya çıkarmak isteyen herkesi hedef almaktadır. Uygulama, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve profesyonel bir DJ gibi hissetmenize yardımcı olacak birçok özellik sunar. Kullanıcılar, hip-hop, davul ve bas, tekno ve dubstep gibi çeşitli müzik türlerini deneme şansına sahip olurlar. Ayrıca, önceden tanımlanmış her bölüm, herkesin en iyi deneyime sahip olmasını sağlamak için birçok seçenek içerir. Yerleşik drum pad makinesinden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Sadece bir tür seçin ve sesleri oluşturmaya başlayın.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Groovepad uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Groovepad uygulaması, müzikten keyif alan kullanıcılar için zaman geçirilebilecek çok keyifli bir uygulamadır.
  3. Groovepad uygulamasında sadece birkaç buton kullanarak kendi müziğinizi oluşturabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Groovepad uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Groovepad uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Groovepad Nasıl İndirilir?

  Groovepad indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Groovepad indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunun.


  Android için Groovepad Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Groovepad uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Groovepad uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için Groovepad Nasıl Kullanılır?

  1. Groovepad uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Groovepad uygulamasını çalıştırdıktan sonra size verilen yönergeleri takip ederek uygulamanın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Groovepad uygulamasındaki hazır seslerin üzerine siz de birkaç ekleme yaparak birkaç dokunuş ile kendi müziğinizi oluşturabilirsiniz.

   g1.jpg

  2. Groovepad uygulamasındaki sesler sürekli olarak güncelleme almaktadır. Bu sayede yeni sesler keşfedebilirsiniz.

   g2.jpg

  3. Groovepad uygulaması çok kullanışlı ve keyifli bir arayüze sahiptir. Bu arayüzü kullanarak farklı ses efektlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   g3.jpg

  4. Groovepad uygulamasında oluşturduğunuz ses dosyalarını dışarı aktarabilir ve diğer uygulamalar aracılığıyla arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

   g4.jpg
Facebook yorumları