Guns of Boom bilgisayara indir 4.10.0

Android markette bulunan Guns of Boom oyununu bilgisayardan oynama yolu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  91 MB
  Sürüm:
  4.10.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Game Insight
  Guns of Boom bilgisayara indirerek Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz Guns of Boom oyununu bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Guns of Boom oyununu bilgisayara indirebilmeniz için LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. LD Player, bilgisayarda en iyi Android oyun deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. LD Player programı üzerinden Google Play Store uygulamasını kullanarak Guns of Boom dahil olmak üzere milyonlarca Android uygulamayı bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Guns of Boom bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Guns of Boom
  oyununu bilgisayarınıza indirerek fare ve klavye sayesinde daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Guns of Boom üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Guns of Boom oyununu bilgisayarınızdan oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Guns of Boom indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Guns of Boom indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız.

  Bilgisayara Guns of Boom kurulumu nasıl yapılır?

  Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  Guns of Boom bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirmek için LD Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulumu tamamlanması gerekmektedir. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için ekstra dosya indirmesi gerekmektedir. Ekstra dosya indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını kullanarak Guns of Boom bilgisayara indirebilirsiniz.

  ld2.png

  LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  ld3.jpg

  Bilgisayardan Guns of Boom nasıl oynanır?

  Guns of Boom bilgisayardan oynamak için bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın. Guns of Boom bilgisayara indirme işlemi için Play Store uygulaması üzerinde Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Gmail adresiniz ve şifreniz ile birlikte Play Store uygulaması üzerinden oturum açabilirsiniz.

  ld4.png

  Play Store uygulaması üzerinden Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan arama kısmına Guns of Boom yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Guns of Boom bilgisayara indirmek için oyuna erişim sağladıktan sonra Yükle butonuna tıklayarak bilgisayara indirme işlemini başlatabilirsiniz.

  ld6.jpeg

  Guns of Boom bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu klavye ve fare ile bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları