Guns of Boom indir (Android) 4.10.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok oyunculu mobil FPS oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  91 MB
  Sürüm:
  4.10.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Game Insight
  Guns of Boom, müthiş 3D grafiklere ve sürükleyici oyun özelliklerine sahip rekabetçi çok oyunculu FPS oyunudur. Guns of Boom oyunu üzerinde bulunan çok sayıda harita ve takım modu sayesinde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Karakter kişiselleştirme özelliği ile ekipman becerilerinin bir kombinasyonunu kullanarak eşsiz bir kahraman yarat ve yüzlerce kozmetik eşya ile mükemmel bir görünüm bul. Oyun tarzınız için karakterinizi düzenleyebilmeniz mümkün.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Guns of Boom oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Guns of Boom
  oyununda sürekli olarak yenilenen etkinlikler sayesinde oyun keyfiniz hiçbir zaman yarıda kalmaz.
  3- Guns of Boom oyununa gelen güncellemeler ile oyun üzerindeki değişiklikler sizin oyunu devamlı olarak oynamanızı sağlamaktadır.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Guns of Boom oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamlar oyun esnasında sürekli olarak karşınıza çıkmaktadır.
  2- Guns of Boom oyununu Android cihazınızdan oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Guns of Boom indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Guns of Boom indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Guns of Boom indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Guns of Boom kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Guns of Boom uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Guns of Boom nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Guns of Boom oyununa giriş yapın. Guns of Boom oyununu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde yer alan kolay kontroller sayesinde hiç zorlanmadan oyunun oynanışını kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.

  g1.jpeg

  Guns of Boom oyunu üzerinde gerçekleşen etkinlikler ile karakterinize ait olan özellikleri geliştirebilir ve yeni eşyalara sahip olabilirsiniz.

  g2.jpeg

  Guns of Boom oyununu Android cihazlarınıza indirerek çok sayıda haritada arkadaşlarınız ile takım oluşturarak eğlencenin tadını çıkarın.

  g3.jpeg

  Oyun üzerinde bulunan farklı silahları kullanma şansı bularak cephanenizi genişletin.

  g4.jpeg

  Guns of Boom oyunu karakterinizin dış görünüşünü isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

  g5.jpeg
Facebook yorumları