GWENT: The Witcher Card Game (Android) 5.2.9

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz stratejik bir kart oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  70 MB
  Sürüm:
  5.2.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  CD PROJEKT S.A.
  GWENT: The Witcher Card Game, Android cihazlarınızdan çevrimiçi PvP düellolarına katılabileceğiniz ve becerinin en büyük silah olduğu bir kart oyunudur. GWENT: The Witcher Card Game oyununda kendi kartlarınızı belirledikten sonra bir grup seçin, bir ordu kurun ve birden fazla oyun modunda diğer oyunculara karşı savaş açın. Oyunda elde edeceğiniz kartlar ile kahramanların kilidini açabilir, güçlü büyüler oluşturabilir ve özel yetenekleri aktifleştirebilirsiniz. GWENT: The Witcher Card Game oyununda bir raunt kazanmak için rakibinizden daha fazla puan toplamanız gerekmektedir. Tüm savaşı kazanmak için ise üç turdan minimum ikisini kazanmalısınız. Oyunda farklı stratejiler ve kahramanlar ile oluşturacağınız kombinasyon savaşlarda daha üstün taraf olmanızı sağlayacaktır.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. GWENT: The Witcher Card Game oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. GWENT: The Witcher Card Game oyunu tamamen stratejiye dayalı bir oyundur.
  3. GWENT: The Witcher Card Game oyununu arkadaşlarınız ile online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. GWENT: The Witcher Card Game oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. GWENT: The Witcher Card Game oyunundaki bazı öğeleri kullanabilmeniz için ödeme yapmanız gerekmektedir.

  GWENT: The Witcher Card Game Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza GWENT: The Witcher Card Game indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden GWENT: The Witcher Card Game oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  GWENT: The Witcher Card Game Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden GWENT: The Witcher Card Game indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  GWENT: The Witcher Card Game Nasıl Oynanır?

  1. GWENT: The Witcher Card Game oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. GWENT: The Witcher Card Game oyununa ilk kez giriş yaptığınızda size verilecek olan başlangıç kartlarını kullanarak temel savaş eğitimini öğrenin.

   g1.jpg

  2. Oyunda kendi kart destenizi oluşturduktan ve temel savaş eğitimini öğrendikten sonra çevrimiçi savaşlara katılabilirsiniz. Çevrimiçi savaşlardan elde edeceğiniz öğeleri kullanarak yeni kartlar açabilir ve kartlarınızı geliştirebilirsiniz.

   g2.jpg

  3. GWENT: The Witcher Card Game oyunundaki savaşlardan elde edeceğiniz parçaları birleştirerek yeni kartlar oluşturabilirsiniz.

   g3.jpg
Facebook yorumları