HAGO Exciting Games indir (Android) 2.7.2

Android cihazlarınızda hem oyun oynayabileceğiniz hem de sosyalleşebileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  39 MB
  Sürüm:
  2.7.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hago Games
  HAGO Exciting Games, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz birden fazla oyuna sahip olan bir uygulamadır. HAGO Exciting Games uygulaması üzerinden arkadaşlarınız ile oyun oynayabilir ve uygulamayı kullanan diğer oyuncularla çevrimiçi savaşabilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan sohbet bölümünü kullanarak arkadaşlarınız veya yeni tanışacağınız kişiler ile sohbet ederek sosyal ağınızı genişletebilirsiniz. HAGO Exciting Games uygulaması üzerinden sosyal oyunlarda arkadaş olun, eğlenceli sohbetler yapın ve oyunun tadını çıkarın. Bu uygulama sadece ücretsiz bir oyun uygulaması değil, aynı zamanda bir sosyal ağ uygulamasıdır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. HAGO Exciting Games uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. HAGO Exciting Games uygulaması üzerinde birbirinden farklı oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. HAGO Exciting Games uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. HAGO Exciting Games uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android Cihazlara HAGO Exciting Games Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza HAGO Exciting Games indirmek için sayfanın başında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza HAGO Exciting Games indirmek için Play Store üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunun.


  Android Cihazlara HAGO Exciting Games Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirme işlemi tamamlanan HAGO Exciting Games uygulamasının kurulum işlemi de eş zamanlı olarak tamamlanır. Uygulamayı kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android Cihazlarda HAGO Exciting Games Nasıl Kullanılır?

  1. HAGO Exciting Games cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinde bulunan uygulama logosuna tıklayarak başlatın. HAGO Exciting Games uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranında bulunan PLAY WITH FRIENDS yazısına dokunarak arkadaş listenizdeki kişilerle oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden yeni arkadaşlar edinmek ve onlarla oyun oynamak için ise DISCOVER PEOPLE bölümüne giriş yaparak uygulamayı kullanan diğer kullanıcıları keşfedebilirsiniz.

   h1.jpeg

  2. HAGO Exciting Games uygulaması üzerinden bulunan farklı sohbet odalarına giriş yaparak yeni insanlarla tanışabilir veya arkadaşlarınız ile toplu bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

   h2.jpeg

  3. Uygulamanın konumunuza erişim sağlamasını kabul ederek yakın çevrenizde HAGO uygulamasını kullanan kişileri keşfedebilir ve onlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

   h3.jpeg

  4. HAGO Exciting Games uygulamasında bulunan oyunları oynarken arkadaşlarınız veya rakipleriniz ile sesli olarak sohbet edebilirsiniz.

   h4.jpeg
Facebook yorumları