Happn indir (Android) 23.6.0

Android cihazlarınız üzerinden yeni kişiler ile tanışmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  19 MB
  Sürüm:
  23.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Happn
  Happn, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz sosyalleşme uygulamasıdır. Happn uygulamasına giriş yaptıktan sonra konum özelliğine izin vererek yakın çevrenizde Happn uygulamasını kullanan diğer kişiler ile eşleşerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tanıştığınız kişiler ile görüşme sağlayarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Happn uygulamasını kullanmak çok basit ve ücretsizdir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Happn uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Happn
  uygulamasının aylık olarak aktif kullanıcısı çok yüksektir. Siz de Happn indirerek diğer kullanıcılar ile eşleşmeye başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Happn uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Happn uygulamasında yer alan tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için Happn Premium satın almanız gerekmektedir.

  Happn indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz Happn indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Happn indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Happn kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Happn uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Happn logosuna dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Happn nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Happn uygulamasını çalıştırın. Happn uygulamasını kullanmak için üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Happn uygulamasına üyelik alabilmeniz için Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Connect With Facebook butonuna tıklayarak saniyeler içerisinde Happn uygulamasına üyelik alabilirsiniz. Facebook üzerinde bulunan fotoğrafınız ve kişisel bilgileriniz otomatik olarak Happn uygulamasına yansıtılacaktır.

  h0.png

  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra konum özelliğine izin verin. Konum özelliğine izin verdikten sonra Timeline sekmesinde yer alan haritaya giriş yaparak yakın çevrenizde Happn uygulamasını kullanan kişileri görüntüleyebilirsiniz.

  h1.png

  Yakın çevreniz üzerinde bulunan kişiler ile eşleşme sağlayın. İletişime geçmek için Hello butonuna tıklayarak eşleştiğiniz kişi ile iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

  h2.png

  Harita üzerinden yakın çevrenizde bulunan kişileri bulmakta zorluk yaşıyorsanız Timeline bölümüne giriş yaparak Happn uygulamasını kullanan kişileri görüntüleyebilirsiniz.

  h3.png

  Timeline bölümünde bulunan kişinin üzerinde tıklayarak profilini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca eşleştiğiniz kişi ile Chat Now butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

  h4.png
Facebook yorumları