Hard Drive Inspector 4.35

Bilgisayarınızın sabit sürücüsü hakkında tüm bilgileri detaylı olarak görüntülemenizi sağlar

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,7 MB
  Sürüm:
  4.35
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AltrixSoft
  Hard Drive Inspector, bilgisayarınızın sabit sürücüsünde karşılaşabileceğiniz herhangi bir hatayı kontrol etmenize yardımcı olan bir programdır. Hard Drive Inspector programının ana penceresi üzerinden bilgisayarınızdaki sürücüye ait disk modeli, kapasite, toplam boş alan ve açılış zamanı dahil olmak üzere belirli özelliklere genel bir bakış atabilirsiniz. Hard Drive Inspector, sürücünüzün genel özelliklerinin yanı sıra, sürücünüzün S.M.A.R.T. özelliklerini de gösterebilme yeteneğine sahiptir. S.M.A.R.T. özellikleri, okuma hata oranını, yeniden tahsis edilen sektörlerin sayımını, hata oranını, tekrar deneme sayısını ve daha fazla özelliği kapsamaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Hard Drive Inspector programını indirmek ücretsizdir.
  2. Hard Drive Inspector programı bilgisayarınızda çok düşük bir alan kaplamaktadır.
  3. Hard Drive Inspector programını kullanarak bilgisayarınızın sabit sürücüleri hakkında tüm bilgileri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Hard Drive Inspector programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Hard Drive Inspector Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Hard Drive Inspector indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Hard Drive Inspector indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Hard Drive Inspector Nasıl Kurulur?

  1. Hard Drive Inspector programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için pencere üzerindeki “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h1.PNG

  2. Hard Drive Inspector kurulum işleminin ikinci aşamasında ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h2.PNG

  3. PC’ye Hard Drive Inspector kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   h3.PNG

  Hard Drive Inspector Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Hard Drive Inspector programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Hard Drive Inspector programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızdaki sabit sürücü hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu bilgiler: Marka, model, toplam kapasite ve performans hakkında temel bilgilerdir.

   h4.PNG

  2. Hard Drive Inspector programının “Technical Info” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızdaki sabit sürücü hakkında tüm bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Bu bölüm üzerinde yer alan tüm bilgiler sadece teknik bilgilerdir.

   h5.PNG

  3. Bilgisayarınızın sabit sürücüsünün çalışması hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Hard Drive Inspector programının “S.M.A.R.T. Details” bölümüne göz atabilirsiniz.

   h6.PNG
Facebook yorumları