Harry Potter: Hogwarts Mystery (Android) 2.2.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Harry Potter oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  92 MB
  Sürüm:
  2.2.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Jam City
  Harry Potter: Hogwarts Mystery, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürükleyici hikayeye ve oynanışa sahip olan bir oyundur. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununda Hogwarts hayatını deneyimlemek ve öğrencilerin zamanlarını nasıl harcadıklarını keşfedebilirsiniz. Bu bir macera oyunu ve oyuncuların eski gizemleri araştırması gerekiyor. Oyuncular, Harry Potter ile aynı sınıfa katılma, büyü yapma ve iksir demleme şansına sahiptirler. Ayrıca yeni karakterlerin ve harflerin kilidini açmak ve öğrenci avatarını özelleştirmek de mümkündür. Ayrıca oyunda cadı veya büyücü seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununda kendi karakterinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
  3. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununun sahip olduğu sürükleyici hikaye sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Harry Potter: Hogwarts Mystery Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Harry Potter: Hogwarts Mystery indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınızda otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Harry Potter: Hogwarts Mystery Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Harry Potter: Hogwarts Mystery indirme işlemi tamamlandıktan sonra Harry Potter: Hogwarts Mystery uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Harry Potter: Hogwarts Mystery Oynanır?

  1. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununa ilk kez giriş yaptığınızda bulunmak istediğiniz takımı seçin ve oyunu oynamaya başlayın.

   h1.jpg

  2. Harry Potter: Hogwarts Mystery oynamaya başladıktan sonra size verilecek olan yönergeleri takip ederek büyülü gizemleri keşfedebilirsiniz.

   h2.jpg

  3. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununda kendinize büyü ve iksirler oluşturabilirsiniz. Ancak bu büyü ve iksirleri oluşturabilmeniz için ilk olarak onların nasıl oluşturulacağını öğrenmeniz gerekmektedir. Nasıl oluşturulacağını öğrendikten sonra oluşturmaya başlayabilirsiniz.

   h3.jpg

  4. Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu oynayan diğer oyuncular ile düello yapabilirsiniz. Düello sırasında karakterinizin hangi büyü veya iksirleri kullanabileceğini de seçebilirsiniz.

   h4.jpg
Facebook yorumları