Harry Potter Wizards Unite indir (Android) 0.6.0 Beta

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz Harry Potter Wizards Unite oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Niantic
  Harry Potter Wizards Unite, Büyücülük Dünyası'ndan esinlenerek oluşturulmuş ve dış alanda oynanabilen bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Harry Potter Wizards Unite indirme işlemini şu an için Google Play Store üzerinden yapamazsınız. Oyunu oynayabilmek için Hemen İndir butonuna tıklayarak APK dosyasını indirmeli ve kurmalısınız.. Wizards Unite oyununun oynanışı, bir dönem popüler olan Pokémon Go oyununa benzer bir şekilde, oyun dünyasını bir akıllı cihazdan görüntüleyebilecek şekilde tanımlanmıştır. Oyun, oyuncuların hem Harry Potter hem de Fantastik Canavarlar serilerindeki efsanevi canavarlarla savaşmasına izin vermektedir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Harry Potter Wizards Unite indirmek ücretsizdir.
  2- Harry Potter Wizards Unite
  oynanışı itibariyle oyunların sadece kapalı alanlarda oynanmadığını, dış alanda da oyunların oynanabildiğini yansıtmaktadır.

  Harry Potter Wizards Unite Nasıl İndirilir?

  Harry Potter Wizards Unite indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden Harry Potter: Wizards Unite uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Harry Potter: Wizards Unite Nasıl Kurulur?

  Hemen İndir butonuna tıklayarak indirdiğiniz APK dosyasına dokunarak çalıştırın ve kuruluma izin verin. Harry Potter: Wizards Unite oyunu henüz Türkiye'de yayınlanmadığı için APK ile yüklemek zorundasınız.

  Harry Potter Wizards Unite Nasıl Oynanır?

  Harry Potter: Wizards Unite uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Oyuna ilk kez giriş yaptığınızda oyun tanıtımını incelemeniz gerekmektedir. Bu tanıtımı incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu tanıtım: Harry Potter: Wizards Unite oyununun nasıl oynandığı ve oyunun içeriği hakkında bilgiler vermektedir.

  h1.jpg

  Dış mekanda yer alan değerli Fantastik Canavarları ve Harry Potter karakterleri ile savaşarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Dış mekanda bulunan Harry Potter evreninde bulunan ikonik karakterleri ve Fantastik Canavarlar serisindeki canavarları yakalayıp onlarla savaşarak Harry Potter: Wizards Unite oyununda gelişme gösterebilirsiniz. Ayrıca gizemli eserleri keşfedebilir ve gerçek dünyada bulunan yerleri de ziyaret edebilirsiniz.

  h2.jpg

  Farklı karakterler ve canavarlar ile savaşmanız sonucu kazanacağınız beceri puanları ile sahip olduğunuz becerileri güçlendirebilirsiniz.

  h3.jpg

  Daha fazla karakter ve fantastik canavarlar ile savaşmak için yeni yerler keşfetmeniz gerekmektedir. Yeni yerleri çabuk keşfederek Harry Potter: Wizards Unite oyununda hızlı bir şekilde gelişim gösterebilirsiniz.

  h4.jpg
Facebook yorumları