HashMyFiles 2.33

Bilgisayarınızda bulunan dosyaların bütünlüğünü hesaplamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  67 KB
  Sürüm:
  2.33
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NirSoft
  HashMyFiles, bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızın bütünlüğünü hesaplamanın yanı sıra dosyalarınız için karma bilgileri görüntülemenizi sağlayan pratik bir yazılımdır. Program taşınabilir olduğu için Windows kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmaz. Ayrıca, kurulum gerektirmez ve yerel sabit sürücünüzden veya harici USB depolama sürücülerinden çalıştırabilirsiniz. Sürükle ve bırak, yerleşik dosya tarayıcı veya klasör görünümünü kullanarak dosyaları içe aktarabilirsiniz. Seçilen öğeler bir TXT, CSV, XML veya HTML dosyasına dışa aktarılabilir, ayrıca yukarıda belirtilen dosya özelliklerini bir pencerede görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, yerleşik aramayı kullanarak belirli öğeleri bulmanızı ve MD5, CRC32 veya SHA1 verilerini kopyalamanızı sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. HashMyFiles programını indirmek ücretsizdir.
  2. HashMyFiles, kategorisinde bulunan diğer programlara göre en etkili sonucu veren programdır.
  3. HashMyFiles programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  HashMyFiles Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz HashMyFiles indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  HashMyFiles Nasıl Kurulur?

  HashMyFiles kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. HashMyFiles programını kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz


  HashMyFiles Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza indireceğiniz dosyayı çalıştırarak HashMyFiles programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. HashMyFiles programını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “File” butonuna tıklayarak veya sürükle bırak işlemini kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı veya klasörü açabilirsiniz.

   h1.PNG

  2. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan herhangi bir dosyayı da fareniz ile sağ tıkladıktan sonra açılacak menü üzerinde yer alan HashMyFiles butonuna tıklayarak da açabilirsiniz.

   h2.png

  3. HashMyFiles programı üzerinden açmış olduğunuz dosyaların MD5 / SHA1 karma listesini panoya kolayca kopyalayabilir veya metin / html / xml dosyasına kaydedebilirsiniz.

   h3.PNG

  4. HashMyFiles programında birden fazla dosyayı da aynı anda açabilmeniz mümkündür.

   h4.PNG
Facebook yorumları