Hay Day bilgisayara indir 1.41.17

Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz Hay Day oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  1.41.17
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Hay Day bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek, Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz Hay Day oyununu bilgisayarınız üzerinden LD Player programını kullanarak ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Hay Day oyununu bilgisayardan oynayarak mobil cihazlarınızdan karşılaşacağınız batarya sorunu, küçük ekrana sahip olan mobil cihazlardan yönetme problemi ve ağ problemi gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Hay Day oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Eğer mobil cihazınız Hay Day oyununu desteklemiyorsa oyunu bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Hay Day oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Hay Day oyununu oynamak için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Hay Day indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Hay Day ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Bilgisayara Hay Day kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak LD Player programının kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  Bilgisayarınızda Hay Day oyununu oynayabilmek için LD Player programının kurulumunun tamamlanması gerekmektedir. LD Player programının kurulumu tamamlanana kadar bekleyin.

  ld2.png

  Bilgisayardan Hay Day Nasıl oynanır?

  Bilgisayarınıza kurulumunu tamamladığınız LD Player programına giriş yapın. LD Player programı üzerinde bulunan Play Store üzerinden Hay Day oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Hay Day oyununu LD Player programı üzerinden bilgisayarınıza indirmek için Gmail hesabınız ile Google Play Store uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile Google Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Hay Day yazarak Hay Day oyununa ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Hay Day oyununu bilgisayarınıza indirmek için Yükle butonuna tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  ld6.jpeg

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Hay Day oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer Hay Day oyununu daha önceden bulunan bir sosyal medya hesabınız ile oynadıysanız sol tarafta bulunan Giriş Yap butonuna tıklayarak önceden oynamış olduğunuz hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları