Hay Day indir (Android) 1.41.17

Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz çiftlik oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  99MB
  Sürüm:
  1.41.17
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Hay Day, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz çiftlik oyunudur. Hay Day oyunu üzerinden kendi sanal çiftliğinizi oluşturarak ürünlerinizi çiftliğinize ekebilirsiniz. Ekmiş olduğunuz ürünlerin farklı gelişme saatleri bulunmaktadır. Ürünler yeterli gelişimi tamamladıktan sonra ürünleri toplayıp para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile çiftliğinizi büyütebilir, hayvanlar satın alarak onları besleyebilir ve sahip olduğunuz yapıları geliştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Hay Day oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Hay Day
  oyununu sosyal medyadan arkadaşlarınız ile oynayarak birbirinizin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.
  3- Hay Day oyunu üzerinden kendi mağazanızı oluşturarak oyun içerisindeki arkadaşlarınız ile ticaret yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Hay Day oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Hay Day oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Hay Day indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Hay Day indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Hay Day oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Hay Day kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Hay Day kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Hay Day oynamak için uygulamayı cihazınız üzerinden başlatmanız yeterli olacaktır.

  Hay Day nasıl oynanır?

  Hay Day uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Hay Day oyununu size verilecek olan bir yardımcının yönlendirmeleri ile kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak kendi köyünüzü oluşturarak oyuna başlamanız gerekmektedir. Eğer daha önce Hay Day oyununu oynamışsanız sol kısımda çıkan Giriş Yap butonuna tıklayarak sosyal medya hesabınız veya e-posta adresiniz ile oynamış olduğunuz hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

  h0.jpeg

  Oyun içerisinde bulunan hava durumu hiçbir zaman değişiklik göstermez. Sürekli olarak havayı aydınlık ve güneşli olarak kullanabilirsiniz.

  h1.jpg

  Hay Day oyunu üzerinden sosyal medya hesabınızın bağlantısını sağlayarak sosyal medya hesabınız üzerinde bulunan Hay Day oyununu oynayan arkadaşlarınız ile oyun içerisinde ticaret gerçekleştirebilirsiniz.

  h2.jpg

  Hay Day oyununda çiftliğinize farklı hayvanlar satın alabilir ve hayvanlardan gelir elde edebilirsiniz.

  h3.jpg

  Hay Day oyununu oynayarak zaman içerisinde köyünüze farklı ağaçlar dikebilir, dekorasyon ürünleri satın alabilir ve hayvanlarınıza çitler ile barınması için alan sağlayabilirsiniz.

  h4.jpg
Facebook yorumları