HD Downloader 5.1.6

Bilgisayarınıza video ve ses dosyalarını yüksek kaliteli olarak indirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  18,1 MB
  Sürüm:
  5.1.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  HD Applications
  HD Downloader, YouTube, Dailymotion ve diğer pek çok benzeri web sitesinde bulunan videoları en yüksek kalitede bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir programdır. Hızlı ve kolay bir kurulumun ardından, size herhangi bir sıkıntı vermesi muhtemel olmayan kullanıcı dostu bir arayüz tarafından karşılanırsınız. Araç çubuğundaki işlevlerden ipucu alabileceğiniz gibi, istediğiniz URL'yi doğrudan yapıştırabilir veya aynı anda birden çok bağlantıyı arka arkaya ekleyebilirsiniz. Dilerseniz HD Downloader programını hemen indirmeye başlaması için ayarlayabilir veya daha sonra belki de internet bağlantınızı kullanmanız gerekmediğinde işlenebilecek bir indirme listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca HD Downloader üzerine eklediğiniz URL’de bulunan videoyu sadece ses dosyayı olarak indirmenizi de sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. HD Downloader programını indirmek ücretsizdir.
  2. HD Downloader programı çok kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.
  3. HD Downloader programını standart ayarları ile kullanabilir veya dilerseniz kendi istediğiniz parametrelere göre indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. HD Downloader programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  HD Downloader Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza HD Downloader indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza HD Downloader indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  HD Downloader Nasıl Kurulur?

  1. HD Downloader programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. HD Downloader kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h1.PNG

  2. HD Downloader programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak PC’ye HD Downloader kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   h2.PNG

  3. Bilgisayara HD Downloader kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   h3.PNG

  HD Downloader Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz HD Downloader programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. HD Downloader programına giriş yaptıktan sonra programın ana penceresinde sol üst kısımda bulunan Paste URL veya Add URL seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. (Biz bu adımda Add URL seçeneğini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.)

   h4.PNG

  2. Add URL butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerine bulunan metin bölümüne kopyaladığınız video linkini yapıştırın. İndirmek istediğiniz video linkini yapıştırdıktan sonra Download Now butonuna tıklayarak linkte yer alan videonun bilgisayarınıza indirme işlemini başlatabilirsiniz. Eğer videoyu daha sonra indirmeye başlatmak istiyorsanız Download Later butonuna tıklayarak indirmek istediğiniz zaman dilimini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

   h5.PNG

  3. HD Downloader programını kullanarak bilgisayarınıza indirme işlemini başlattığınız video veya ses dosyasını programın ana penceresi üzerinden takip edebilirsiniz. Seçtiğiniz dosyanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra Open Folder butonuna tıklayarak indirdiğiniz dosyanın bulunduğu klasörü açabilirsiniz.

   h6.PNG

  4. HD Downloader programını kullanarak indirdiğiniz video veya ses dosyasını HD Downloader programı üzerinde yer alan HD Player özelliği sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde oynatmaya başlayabilirsiniz.

   h7.PNG
Facebook yorumları