HD Tune Pro indir 5.70

Bilgisayarınızda bulunan diskleri kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,1 MB
  Sürüm:
  5.70
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  EFD Software
  HD Tune Pro, bilgisayarınızda bulunan harddiskleri test etmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. HD Tune Pro programı sayesinde harddiskinizin performasını ölçebilir, disk üzerinde tarama işlemi gerçekleştirerek herhangi bir hata varsa onu görüntüleyebilir ve harddiskinizin çalışması ile ilgili (sıcaklık ve saniyede kaç MB veri okuduğunu/yazdığını) bilgileri öğrenebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- HD Tune Pro programını indirmek ücretsizdir.
  2- HD Tune Pro
  kullanarak harddiskinizi incelemeniz için gerekli olan tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.
  3- Sadece bilgisayarınız üzerinde bulunan harddisklerinizi değil; taşınabilir harddisklerinizi ve USB belleklerinizi de HD Tune Pro programı üzerinden taratabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- HD Tune Pro programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için HD Tune Pro Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- HD Tune Pro programı üzerinde deneme süresi ile gelmektedir.

  HD Tune Pro indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza HD Tune Pro indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. HD Tune Pro indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  HD Tune Pro kurulumu nasıl yapılır?

  HD Tune Pro kurulum indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek pencere üzerinden lisans sözleşmesini onaylamak için “I Accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayın.

  h1.png

  Daha sonrasında HD Tune Pro programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun hangi alana yapılacağını seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  h2.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan ve HD Tune Pro programının kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra HD Tune Pro kurulumunu gerçekleştirmek için Install butonuna tıklayın.

  h3.png

  HD Tune Pro kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptığınız zaman HD Tune Pro programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  h4.png

  HD Tune Pro nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamladıktan sonra HD Tune Pro programı otomatik olarak çalışacaktır. HD Tune Pro programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızda yer alan harddiskin hızını test etmek için Benchmark bölümüne giriş yapın. Buradan bilgisayarınız üzerinde yer alan harddiskin hızını test edebilirsiniz.

  h5.png

  HD Tune Pro uygulaması üzerinde yer alan en önemli özelliklerden birisi ise Error Scan özelliğidir. Uzun zamandır kullanmış olduğunuz ve üzerinde herhangi bir hata oluştuğunu düşündüğünüz harddiskinizi Error Scan ekranı üzerinden tarama işlemi gerçekleştirerek herhangi bir hata varsa görüntüleme imkanı bulabiliyorsunuz. Eğer tarama işlemi tamamlandıktan sonra tüm kutucuklar yeşil renkte kalırsa harddiskinizin sağlığı iyi durumda demektir.

  h6.png
Facebook yorumları