HD Video Converter Factory 16.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz video dönüştürme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  76,7 MB
  Sürüm:
  16.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WonderFox Soft
  HD Video Converter Factory, bilgisayarınızdaki tüm video dosyalarının dosya türünü değiştirmenizi, kalitesini değiştirmenizi, ses dosyasına dönüştürmenizi ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan programdır. HD Video Converter Factory programını kullanarak bilgisayarınızdaki video dosyalarını AVI, ASF, MOV, MPG, MP4, FLV, MKV ve VOB gibi popüler dosya formatlarına dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme işlemi uygulamak istediğiniz dosyayı programa ekledikten sonra her dosyanın adını, süresini, boyutunu, kaynak biçimini, tahmini boyutunu ve durumunu kontrol edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. HD Video Converter Factory programını indirmek ücretsizdir.
  2. HD Video Converter Factory programı tüm video dosya formatlarını desteklemektedir.
  3. HD Video Converter Factory programında gerçekleştireceğiniz dosya dönüştürme işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. HD Video Converter Factory programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  HD Video Converter Factory Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza HD Video Converter Factory indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayara HD Video Converter Factory indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  HD Video Converter Factory Nasıl Kurulur?

  1. HD Video Converter Factory programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda aktif hale gelecek sihirbaz içerisindeki “I Agree” butonuna tıklayarak programın lisans sözleşmesini onaylayabilir ve kurulumu başlatabilirsiniz.

   h1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   h2.PNG

  3. Bilgisayara HD Video Converter Factory kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

   h3.PNG

  HD Video Converter Factory Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz HD Video Converter Factory programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. HD Video Converter Factory programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Add Files” butonuna tıklayarak dönüştürmek istediğiniz dosyaları programa ekleyin.

   h4.PNG

  2. Dönüştürmek istediğiniz video dosyalarını HD Video Converter Factory programına ekledikten sonra “Output Format” bölümüne giriş yaparak dosyaları dönüştürmek istediğiniz formatı belirleyebilirsiniz.

   h5.PNG

  3. HD Video Converter Factory programının “Output Format” bölümüne giriş yaptıktan sonra aktif hale gelecek pencere içerisinden yüzlerce dönüştürme işleminden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

   h6.PNG

  4. Seçtiğiniz dosyanın dönüştürüleceği formatı belirledikten sonra formatın özelliklerini “Settings” butonuna tıklayarak düzenleyebilirsiniz.

   h7.PNG

  5. Dosyanın dönüştürüleceği formatı belirledikten sonra “Run” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz. Dönüştürme işleminin tamamlanma süresi dosya boyutuna ve seçtiğiniz dosya formatına göre değişiklik gösterebilir. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı kullanabilirsiniz.

   h8.PNG
Facebook yorumları