HDCleaner indir 1.226

Bilgisayarınızın diskini yönetebileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6 MB
  Sürüm:
  1.226
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  KurtZimmermann
  HDCleaner, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kullanabileceğiniz sistem iyileştirme ve gereksiz dosya temizleme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir programdır. HDCleaner programı üzerinde bulunan özellikleri kullanarak bilgisayarınızın disk sağlığını koruyabilir ve gereksiz dosyaların temizlenmesini sağlayarak kullanılabilir disk alanını arttırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- HDCleaner programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- HDCleaner
  programı bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir programdır. Program üzerinden bilgisayarınızın aktif olarak korunmasını sağlayabilirsiniz.
  3- HDCleaner programı üzerinde bulunan onlarca özelliği ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- HDCleaner programı üzerinden gereksiz dosya temizleme işlemini gerçekleştirirken program durduruldu hatası alabilirsiniz. Yapacağınız işlemleri parça parça gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

  HDCleaner indirme nasıl yapılır?

  HDCleaner indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. HDCleaner kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  HDCleaner kurulumu nasıl yapılır?

  HDCleaner kurulum indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz HDCleaner kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi üzerinde bulunan tüm özellikleri aşağıda bulunan görseldeki gibi işaretleyin. Destination Folder bölümü üzerinden HDCleaner programının bilgisayarınız üzerinde kurulum yapılacağı alanı seçin ve Install butonuna tıklayarak HDCleaner kurulumuna başlayabilirsiniz.

  h1.png

  HDCleaner programının kurulum işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

  h2.png

  HDCleaner nasıl kullanılır?

  HDCleaner programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı masaüstünüze oluşturulacak kısayol üzerinden çalıştırın. Programı ilk çalıştırdığınızda karşınıza Dashboard ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinden bilgisayarınızın açılıp kapanma süresini, bilgisayar özelliklerini, disk sağlığını ve bilgisayar sağlığını öğrenebilirsiniz. Eğer bilgisayarınız üzerinde herhangi bir hata bulunuyorsa o hatanın üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

  h3.png

  Cleaning (Temizleme) bölümüne giriş yaparak bilgisayarınız üzerinde gereksiz yere depolama alanını işgal eden dosyaları temizleyerek bilgisayarınız üzerinde yüzlerce MB dosyanın temizlenmesini sağlayarak depolama alanınızın arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Analyze Now butonuna tıklayarak gereksiz dosya tarama işlemini başlatabilirsiniz.

  h4.png

  Gereksiz dosya tarama işlemi tamamlandıktan sonra Clean up the PC butonuna tıklayarak bulunan dosyaların temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  h5.png

  System bölümü üzerinde çoğu temizleme programında bulunmayan Sistem Kurtarma ve Programı Tamamen Kaldırma gibi özellikleri HDCleaner programı üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  h6.png
Facebook yorumları