Hero Hunters bilgisayara indir 1.15

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Hero Hunters oyununu PC'ye indirme yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  1.15
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hothead Games
  Hero Hunters, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunudur. Hero Hunters bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Hero Hunters oyununu bilgisayarınızdan da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  NOT: Bu yazımızda Hero Hunters oyununu bilgisayara nasıl indirileceğini anlattık. Eğer oyunu Android cihazınıza indirmek istiyorsanız Hero Hunters Android indir linkini ziyaret edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Hero Hunters bilgisayara indirmek ücretsizdir.
  2. Hero Hunters oyununu bilgisayarınız üzerinden arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.
  3. Hero Hunters oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Hero Hunters oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Hero Hunters bilgisayardan oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Hero Hunters Nasıl İndirilir?

  Hero Hunters bilgisayara indirmek için bilgisayarınızda Android Emülatör programı bulunması gerekmektedir. Hero Hunters oyununu bilgisayara indirmek için LD Player programını kullanabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Bilgisayara Hero Hunters Nasıl Kurulur?

  1. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza LD Player programının kurulumunu başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. LD Player programının kurulumunun yapılabilmesi için gerekli dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   ld2.png

  3. LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  4. LD Player programına Hero Hunters oyununu indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer bir Gmail hesabınız yoksa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

   ld4.png

  Bilgisayardan Hero Hunters Nasıl Oynanır?

  1. LD Player programını kullanarak Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Hero Hunters yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  2. Hero Hunters oyununu “Yükle” butonuna tıklayarak LD Player programı üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  3. Hero Hunters bilgisayardan oynamak için LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirdiğiniz Hero Hunters oyununa giriş yapın. Hero Hunters oyununu bilgisayarınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları