Hero Hunters indir (Android) 1.15

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  1.15
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hothead Games
  Hero Hunters, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Hero Hunters oyunu üzerinde bulunan kahramanlar ile battle royale oyunu oynayabilirsiniz. 50 Kahraman ile savaşa başlayın ve savaşı kazanmaya çalışın. Hero Hunters oyununda hayatta kalmak için arkadaşlarınızla birlikte hareket edin. CO-OP Missions'ta arkadaşlarınız ile epik oyunlara katılın ve Gerçek Zamanlı Çevrimiçi PvP Savaşlarında dünya çapında yarışın. Hero Hunters oyununda sahip olduğunuz karakterlerin becerilerini ve güçlerini de geliştirebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Hero Hunters oyununu Android cihazlarınıza indirmek ücretsizdir.
  2. Hero Hunters oyununu arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayabilirsiniz.
  3. Hero Hunters oyunundaki herhangi bir görevde aynı anda iki farklı karakteri yönetebiliyorsunuz.
  4. Hero Hunters oyununda bulunan günlük etkinliklere katılarak seviyenizi ve sahip olduğunuz eşyaları kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Hero Hunters oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Hero Hunters oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Hero Hunters Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Hero Hunters indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirecektir. Hero Hunters oyununu Play Store uygulaması üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Hero Hunters Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Hero Hunters oyununun Android cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Hero Hunters logosuna dokunarak uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Hero Hunters Nasıl Oynanır?

  1. Hero Hunters oyununu oynamak için Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Hero Hunters uygulamasına giriş yapın. Hero Hunters oyununa giriş yaptığınızda oyuna otomatik olarak bir görev üzerinde başlayacaksınız. Bu görevi tamamlamak için size verilen yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Verilen yönlendirmeler sayesinde Hero Hunters oyununun nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.

   h1.jpg

  2. Hero Hunters oyununda katılacağınız etkinlikler ve tamamlayacağınız görevler sonucunda karakter kadronuzu genişletebilir ve karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz.

   h2.jpeg

  3. Gerçek zamanlı PVP savaşlarında tamamen gerçek oyuncular ile Hero Hunters oyununu oynayabilirsiniz.

   h3.jpeg

  4. Hero Hunters oyununda bulunan günlük ve haftalık etkinliklere arkadaşlarınız ile katılım sağlayabilirsiniz.

   h4.jpeg
Facebook yorumları