Heroes Arena bilgisayara indir 2.1.21

Play Store üzerinde bulunan Heroes Arena oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  2.1.21
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  uCool
  Heroes Arena bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Play Store üzerinde bulunan ücretsiz moba oyunu olan Heroes Arena oyununu bilgisayarınız üzerinden fare ve klavye yardımı ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Heroes Arena oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Heroes Arena oyununu bilgisayarınızdan oynayarak mobil cihazlarınızda karşılaştığınız pil ve internet probleminin önüne geçebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Heroes Arena oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Heroes Arena nasıl indirilir?

  Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Heroes Arena oyununu bilgisayarınızdan da ücretsiz bir şekilde oynamak için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programı üzerinden Heroes Arena oyununu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.


  Bilgisayara Heroes Arena nasıl kurulur?

  1. Bilgisayarda Heroes Arena oynayabilmeniz için ilk olarak bilgisayarınıza LD Player programının kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. LD Player programını bilgisayarınıza kurmak için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   ld1.png
  2. Bilgisayarınıza LD Player kurulumu için yüksek boyutta dosya indirme işlemi gerçekleştirilecektir. Kurulum işleminin tamamlanma süresi internet hızınıza göre değişiklik gösterebilir. Gerekli dosyaların indirme işlemi devam ederken kurulum penceresini simge haline küçültebilirsiniz.

   ld2.png
  3. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan tüm dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Heroes Arena bilgisayara indirmek için LD Player programı üzerinde yer alan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  Bilgisayardan Heroes Arena nasıl oynanır?

  1. LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza Heroes Arena oyununu indirmek için Gmail hesabınız ile Play Store uygulaması üzerinde oturum açın. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account yazısına tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

   ld4.png
  2. Gmail hesabınız ile LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Heroes Arena yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg
  3. Heroes Arena bilgisayara indirmek için Yükle butonuna tıklayın. Heroes Arena bilgisayara indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   ld6.jpeg
  4. Heroes Arena bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare ile kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpeg
Facebook yorumları