Heroes Arena indir (Android) 2.1.21

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz moba oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  2.1.21
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  uCool
  Heroes Arena, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz MOBA oyunudur. Heroes Arena oyunu, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış olan eğlenceli, sıfır gecikme ile oynayabileceğiniz, en yeni ve en iyi küresel çok oyunculu çevrimiçi arena savaş oyunudur. 1v1, 3v3, 5v5 ve birçok farklı savaş modu ile Heroes Arena oyununda PVP aksiyonunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda kazanacağınız zaferler sayesinde farklı ödüllere sahip olarak global sıralama içerisine girebilir ve daha farklı turnuvalara giriş yapabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Heroes Arena oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Heroes Arena oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3. Heroes Arena oyunu sahip olduğu sıfır gecikme özelliği sayesinde oyuncuları savaştan hiçbir zaman geride bırakmamaktadır.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Heroes Arena oyununu Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Heroes Arena indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Heroes Arena indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Heroes Arena oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Heroes Arena kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden Heroes Arena indirme işlemi tamamlandıktan sonra Heroes Arena uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için başka bir işlem yapmanıza gerek olmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  Heroes Arena nasıl oynanır?

  Android cihazınızda Heroes Arena oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra giriş yaparak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Heroes Arena oyununa giriş yaptıktan sonra oyun üzerinde bulunan öğretici sayesinde nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  1. Heroes Arena oyununda bulunan sıfır gecikme özelliği sayesinde internet hızınız düşük olsa bile Heroes Arena oyununu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

   h1.jpeg

  2. Heroes Arena oyununu arkadaşlarınız ile oynarken dünyanın herhangi bir yerinde bulunan diğer oyuncular ile eşleşebilmeniz mümkün.

   h2.jpeg

  3. Heroes Arena, oyuncularına adil bir oyun sunmak amacıyla oyunda bulunan tüm karakterlerin gücünü aynı düzeyde ayarlamıştır. Oyuna para yatırarak sadece oyundaki farklı karakterleri elde edebilirsiniz. Oyundaki tüm karakterler aynı güce sahiptir ve bu yüzden Heroes Arena oyununda galibiyet elde edebilmeniz sizin oynayışınıza bağlıdır.

   h3.jpeg

  4. Heroes Arena oyununda arkadaşlarınız ile oyun oynayabilirsiniz. Arkadaş listenize ekleyeceğiniz kişiler ile yeni bir oyun oluşturabilmeniz çok kolaydır.

   h4.jpeg
Facebook yorumları