Hidden City (Android) 1.33

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz gizemli nesne bulma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  146 MB
  Sürüm:
  1.33
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  G5 Entertainment
  Hidden City, şehrin farklı yerlerine saklanmış olan gizli sanat eserlerini bularak ilerleyebileceğiniz ve ilginç bir hikâyeye sahip olan Android oyunudur. Hidden City oyununda, gizemli bir şehre sürüklenen bir arkadaşın siyah dumanla kaybolmasına bakan özel bir dedektif rolünü üstlenirsiniz. Oyun, oyuncuları araştırmak için 28 farklı yere götürecek ve araştırmak ve tamamlamak için 200'den fazla görev vardır. Hikâyeyi tamamlamak için riskli görevlerden geçmeli, zindanları keşfetmeli, muska araştırmalı ve arkadaşlarından yardım almalısınız. Hidden City oyunundaki bulmacaları çözün ve gizemleri ortaya çıkarın.

  c0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Hidden City oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Hidden City oyunundaki 200’den fazla görev ve çeşitli etkinlikler sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabilirsiniz.
  3. Hidden City oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Hidden City oyunu içerisindeki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Hidden City Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Hidden City indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Hidden City indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Hidden City Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Hidden City kurulumu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  Hidden City Nasıl Oynanır?

  1. Hidden City oyununun cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Hidden City oyununa giriş yaptığınızda oyunu ilk görevinizi yerine getirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İlk görevinizde verilenleri tamamladıktan sonra diğer haritalardaki görevleri de yapabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. Hidden City oyunu 28 farklı harita, 200’den fazla görev ve çeşitli etkinliklere sahiptir. Bu sayede oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

   c2.jpg

  3. Hidden City oyunundaki sıra dışı hikâyeyi arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

   c3.jpg
Facebook yorumları