Hide ALL IP 2019.08.12

Bilgisayarınızın mevcut IP adresini değiştirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,4 MB
  Sürüm:
  2019.08.12
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Network & Speed
  Hide ALL IP, bilgisayarınızda internette gezinirken kimliğinizi korumak için kullanabileceğiniz, gerçek IP'nizi gizleyerek ve sahte bir tanesiyle değiştirerek kullanabileceğiniz basit bir yazılım aracıdır. Modern ve minimal bir tasarıma sahip arayüz birkaç sekme üzerine kuruludur ve böylece mevcut tüm seçeneklere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Bunun dışında, sezgiseldir ve tüm kullanıcı kategorilerinin kolayca çalışmasına izin verir. Öncelikle ve en önemlisi, bilgisayarınıza yüklenen tüm web tarayıcılarını ve mevcut sunucuların listesini, konumlarını, IP adreslerini ve sinyallerini görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir ülkeye bağlanabilir ve hatta belirli bir zaman diliminde kullanılan IP'yi değiştirmek için TÜM IP'yi Gizle programlayabilirsiniz. İkinci sekme, bağlantılar, gönderilen ve alınan bayt, gönderilen ve alınan hız ve saat gibi ayrıntılarla birlikte günlükleri ve tüm korunan uygulamaların listesini görüntülemenizi sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Hide ALL IP programını indirmek ücretsizdir.
  2. Hide ALL IP programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Hide ALL IP programını kullanarak bilgisayarınızda sağlayacağınız bağlantılar hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Hide ALL IP programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Hide ALL IP Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Hide ALL IP indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hide ALL IP kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Hide ALL IP Nasıl Kurulur?

  1. Hide ALL IP kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Hide ALL IP programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirileceği bölümü “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   h1.PNG

  2. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayrak Hide ALL IP programının bilgisayarınıza kurulum işlemini başlatın.

   h2.PNG

  3. Hide ALL IP programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

   h3.PNG

  Hide ALL IP Nasıl Kullanılır?

  1. Hide ALL IP programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. Hide ALL IP programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencerede yer alan liste üzerindeki herhangi bir bölgeye “Connect” butonuna tıklayarak kendinize yeni bir IP bağlantısı seçebilirsiniz.

   h4.PNG

  2. Hide ALL IP programını kullanarak başarılı bir IP bağlantısı gerçekleştirdikten sonra programın ana ekranında bağlantı bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Mevcut bağlantınızı sonlandırmak için “Disconnect” butonuna tıklayabilirsiniz.

   h5.PNG
Facebook yorumları