Hide Folders 5.5

Bilgisayarınızda bulunan dosyaları gizlemenizi ve şifrelemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,5 MB
  Sürüm:
  5.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  FSPro
  Hide Folders, bilgisayarınızın sabit sürücülerinde bulunan tüm dosya ve klasörleri şifreleyerek diğer kullanıcılardan korumanızı sağlayan yenilikçi bir programdır. Dosya ve klasörlerinizi hızlı bir şekilde erişilemez ve görünmez hale getirebilir, değiştirilmekten veya silinmeden koruyabilirsiniz. Korunan klasörlere veya dosyalara bilgisayarınızı kullanan diğer kullanıcılar erişim sağlayamaz. Hide Folders, etkili koruma mekanizması, sezgisel kullanıcı arayüzü ve hassas ayar seçenekleri sayesinde acemi kullanıcılardan bilgisayar uzmanlarına kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Hide Folders programını indirmek ücretsizdir.
  2. Hide Folders programınının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde gizlediğiniz ve şifrelediğiniz dosyaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Hide Folders programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Hide Folders programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Hide Folders Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Hide Folders indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza Hide Folders indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Hide Folders Nasıl Kurulur?

  1. Hide Folders programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan liste aracılığı ile Hide Folders programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   h1.PNG

  2. Hide Folders programını kullanacağınız dil seçimini gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h2.PNG

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden Hide Folders programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h3.PNG

  4. Kurulum için gerekli olan işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak Hide Folders programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   h4.PNG

  5. PC’ye Hide Folders kurulumu tamamlandıktan sonra ”Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra Hide Folders programı bilgisayarınızda otomatik olarak başlatılacaktır.

   h5.PNG

  Hide Folders Nasıl Kullanılır?

  1. Hide Folders kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Hide Folders programına ilk kez giriş yaptıktan sonra programın ana ekranında bulunan “Password” butonuna tıklayarak programı kullanmak istediğiniz şifreyi belirleyin.

   h6.PNG

  2. “Password” butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan pencere üzerinden Hide Folders programını kullanmak istediğiniz şifreyi belirleyebilirsiniz. Eğer isterseniz e-posta adresinizi de ekleyerek Hide Folders programını kullandığınız tüm ayarların e-posta adresinize kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

   h7.PNG

  3. Hide Folders programını kullanmak istediğiniz şifreyi oluşturduktan sonra programın ana ekranında bulunan “Edit list” butonuna tıklayın. “Edit list” butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Add” butonuna tıklayarak gizlemek veya şifrelemek istediğiniz dosyayı seçebilirsiniz.

   h8.PNG

  4. Hide Folders programını kullanarak bilgisayarınızda gizlediğiniz veya şifrelediğiniz tüm klasörleri/dosyaları “Edit list” üzerinden listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   h9.PNG
Facebook yorumları