Hideman VPN indir 3.3

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hızlı VPN programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,8 MB
  Sürüm:
  3.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hideman
  Hideman VPN, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz VPN programıdır. Hideman VPN programını kullanarak bilgisayarınızda yer alan internet tarayıcıları üzerinden giriş yapmaya çalıştığınız ancak ülkenizde engellenmiş olan web sitelerine herhangi bir kısıtlama olmadan erişim sağlayabilirsiniz. Hideman VPN programını engellenmiş olan web sitelerine erişim sağlama özelliği dışında bilgisayarınızda yer alan tüm program ve uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Örneğin: Ülkenizde engellenmiş olan bir uygulama veya programın içeriğine Hideman VPN programı üzerinden sağlayacağınız VPN bağlantısı sayesinde kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Hideman VPN programını indirmek ücretsizdir.
  2- Hideman VPN
  programı üzerinden kullandığınız VPN hizmeti bilgisayarınızda bulunan tüm programlar ve uygulamalarda kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Hideman VPN programı üzerinden VPN hizmetini kullanabilmeniz için size günlük olarak saatlik kullanabilme hakkı vermektedir. Hideman VPN programını sınırsız olarak kullanabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Hideman VPN indirme nasıl yapılır?

  Hideman VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza Hideman VPN indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Hideman VPN kurulumu nasıl yapılır?

  Hideman VPN kurulumunu yapmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Hideman VPN programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından OK butonuna tıklayın.

  h1.png

  Hideman VPN programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli lisans koşullarını onaylamanız gerekmektedir. Lisans koşullarını okuduktan sonra “I Agree” butonuna tıklayarak lisans koşullarını onaylayarak kurulum işlemine devam edebilirsiniz.

  h2.png

  Hideman VPN programını bilgisayarınızda kullanabilmeniz için TAP Adapter eklentisini bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum ekranında karşınıza gelecek seçenekler üzerinden TAP Adapter seçeneğini işaretleyerek eklentinin hızlı bir şekilde kurulmasını sağlayabilirsiniz. Tüm seçenekleri işaretledikten sonra Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  h3.png

  Kurulumun son aşamasına geldiğinizde Hideman VPN programının kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Install butonuna tıklayın.

  h4.png

  Hideman VPN programının kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum ekranından çıkış yapabilirsiniz. Program otomatik olarak başlatılacaktır.

  h5.png

  Hideman VPN nasıl kullanılır?

  Hideman VPN programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak başlatılacaktır. Free Hour yazısının altında yer alan butona tıklayarak Hideman VPN programı üzerinden ücretsiz kullanım saati elde edebilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra Hideman VPN programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Country of connection bölümüne tıklayarak bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.

  h6.png

  Bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçtikten sonra VPN bağlantınız otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Disconnect butonuna tıklayarak VPN bağlantısını sonra erdirebilirsiniz.

  h7.png
Facebook yorumları