History Clean 3.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dosya ve ziyaret geçmişi temizleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,4 MB
  Sürüm:
  3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NewSoftwares LLC
  History Clean, bilgisayarınızdaki geçmiş dosya ziyaretlerinizi ve internet tarayıcısı geçmişini temizlemenize yardımcı olan basit ve kullanışlı bir programdır. History Clean, bir bilgisayarı birden fazla kullanıcıyla paylaştığınızda ve belirli bir gizlilik düzeyini korumayı tercih ettiğinizde veya bir miktar alan açmak istediğinizde kullanışlı olur. Program, Windows öğelerini temizlenmesinde önemli rol alır. (Örneğin: Son Belge Geçmişi, Geri Dönüşüm Kutusu, Pano, Geçici Dosyalar vb.) Ayrıca History Clean programını kullanarak, URL'ler, çerezler, otomatik tamamlama formları, önbellek, şifreler ve diğerleri gibi web tarama verilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. History Clean indirmek ücretsizdir.
  2. History Clean programını düzenli olarak kullanmak, bilgisayarınızın performansına ve depolama alanına olumlu şekilde katkı sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. History Clean programının sahip olduğu özelliklerin tamamına erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  History Clean Nasıl İndirilir?

  PC’ye History Clean indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza History Clean indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  History Clean Nasıl Kurulur?

  1. History Clean kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Next” butonuna tıklayarak programın lisans sözleşmesini onaylayabilir ve programın kurulumunu başlatabilirsiniz.

   h1.PNG

  2. PC’ye History Clean kurulum işlemini başlattıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden program dosyalarının bilgisayarınızda saklanacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin

   h2.PNG

  3. Kurulum için gerekli olan tüm işlemleri tamamladıktan sonra pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   h3.PNG

  4. Bilgisayara History Clean kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz. Kurulum penceresini kapattıktan hemen sonra History Clean programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   h4.PNG

  History Clean Nasıl Kullanılır?

  1. History Clean programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. History Clean programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden “Clean Section” sekmesine tıklayın. Bu sekmeye tıkladıktan sonra açılacak liste üzerinden temizleme işlemi uygulamak istediğiniz programı seçin. (Windows temizleme veya İnternet Tarayıcısı Temizleme.) Temizleme işlemi uygulamak istediğiniz programı seçtikten sonra temizlemek istediğiniz dosya türlerini seçin ve ardından “Clean” butonuna tıklayın.

   h5.PNG

  2. “Clean” butonuna tıklayıp temizleme işlemini gerçekleştirdikten sonra “Status” bölümünde aşağıdaki görselde belirtilen şekilde yazılar geldiyse temizleme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşmiş demektir.

   h6.PNG

  3. History Clean programının “More Options” sekmesine giriş yaparak “IE Exclusion” bölümünden bilgisayarınızdaki çerezleri temizleyebilirsiniz.

   h7.PNG

  4. History Clean programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan herhangi bir programın dosya geçmişini de temizleyebilirsiniz. Bu işlem içinprogramın “Plugins/More Cleaning” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

   h8.PNG
Facebook yorumları