HMA Pro VPN indir 2.8.24.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli bir VPN programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,9 MB
  Sürüm:
  2.8.24.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  HMA
  HMA Pro VPN, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hızlı bir VPN programıdır. HMA Pro VPN programı sayesinde bilgisayarınız üzerindeki internet tarayıcılarından erişim engeline takıldığınız internet sitelerine kolaylıkla erişebilir ve bilgisayarınız üzerinde erişim engeli bulunan herhangi bir program veya uygulamalara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- HMA Pro VPN programını indirmek ücretsizdir.
  2- HMA Pro VPN kullanımı
  çok kolay bir VPN programıdır. Sahip olduğu arayüz sayesinde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- HMA Pro VPN programının sahip olduğu özelliklerin tümüne erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  HMA Pro VPN indirme nasıl yapılır?

  HMA Pro VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza HMA Pro VPN indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  HMA Pro VPN kurulumu nasıl yapılır?

  HMA Pro VPN kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan liste üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından Tamam butonuna tıklayın.

  h1.png

  HMA Pro VPN programını kullanmak istediğiniz dili seçtikten sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden programı bilgisayarınıza kurmak için kullanıcı lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Kullanıcı lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  h2.png

  Kurulumun bir sonraki adımına geçtiğinizde ise HMA Pro VPN programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  h3.png

  Bilgisayarınıza HMA Pro VPN kurulumunu gerçekleştirmek için Install butonuna tıklayın.

  h4.png

  HMA Pro VPN kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  h5.png

  HMA Pro VPN nasıl kullanılır?

  HMA Pro VPN kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. HMA Pro VPN programına giriş yaptıktan sonra Oturum Aç butonuna tıklayarak programı deneme süresi boyunca kulalnmaya başlayabilirsiniz. Eğer programın lisans anahtarına sahipseniz Lisans Anahtarı Gir butonuna tıklayarak lisans anahtarınızı girerek programın tam sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

  h6.png

  HMA Pro VPN programı üzerinde oturum açma işlemini gerçekleştirdikten sonra otomatik olarak programın ana ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ana ekran üzerinde bulunan Bağlan butonuna tıklayarak VPN bağlantısını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  h7.png

  Programın ana ekranı üzerinde bulunan Konum Modu özelliğine geçiş yaparak bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.

  h8.png
Facebook yorumları