Hola Launcher indir (Android) 3.2.5

Android cihazlarınızın temasını değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,6 MB
  Sürüm:
  3.2.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Holaverse
  Hola Launcher, Android cihazlarınızın temasını değiştirebileceğiniz ücretsiz tema uygulamasıdır. Cihazınız üzerinde standart olarak gelen temalardan sıkıldıysanız Hola Launcher uygulamasını kullanarak 10.000’den fazla temaya erişim sağlayabilirsiniz. Hola Launcher uygulaması üzerinden cihazınıza yükleyeceğiniz temaların üzerinde bulunan Hızlandırma (Boost) özelliği sayesinde cihazınızın performansını da arttırabilirsiniz. “Yükleyeceğim temalar telefonumun bataryasının hızlı tükenmesine neden olur mu?” diye düşünüyorsanız bu düşünceden de kurtulabilirsiniz. Uygulama üzerinde yer alan Batarya Koruma özelliği sayesinde cihazınızın pil kullanım süresini ücretsiz olarak uzatabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Hola Launcher uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Hola Launcher
  uygulaması üzerinden binlerce temaya ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Hola Launcher uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamların kaldırılması için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2- Hola Launcher uygulamasında bulunan bazı temaları kullanabilmeniz için temayı satın almanız gerekmektedir.

  Hola Launcher nasıl yüklenir?

  Hola Launcher indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hola Launcher indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  Hola Launcher nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Hola Launcher uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Hola Launcher nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Hola Launcher uygulamasını çalıştırın. Hola Launcher mağazası üzerinden dilediğiniz temayı önceden görüntüleyerek daha sonrasında cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden cihazınıza indireceğiniz temaların kurulum işlemi de otomatik olarak gerçekleşecektir. Cihazınızı kapatıp açmanıza bile gerek duymadan yeni temanızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  h1.png

  Hola Launcher uygulaması üzerinden cihazınıza kuracağınız temaların üzerinde yer alan Hava Durumu ve Cihaz Hızlandırma widgetlarını da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Veriler otomatik olarak internet üzerinden çekileceği için hava bilgisine kesin olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  h2.png

  Hola Launcher uygulamasının cihazınızı kullanışlı hale getiren bir diğer özelliği ise Hola Shine özelliğidir. Hola Launcher uygulaması üzerinden cihazınıza yükleyeceğiniz temalara Hola Shine özelliğini entegre ederek cihazınız üzerinden kullanışlı bir menü oluşturabilirsiniz. Bu menü üzerinden Son Kullanılan Uygulamaları, Hızlı Başlatmak İstediğiniz Uygulamaları ve kendi oluşturacağınız bir uygulama listesini görüntüleyebilirsiniz.

  h3.png

  Cihazınız üzerinde bulunan uygulamalara başka kişilerin erişmesini istemiyorsanız Uygulama Gizleme özelliğini cihazınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Uygulamalarınıza sizin dışınızda başka birisi erişim sağlayamaz.

  h4.png
Facebook yorumları