Hopeless Land bilgisayara indir 1.0

Android markette bulunan Hopeless Land oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  333 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  HERO Game
  Hopeless Land bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Play Store üzerinde bulunan ücretsiz hayatta kalma oyunu olan Hopeless Land oyununu bilgisayarınız üzerinden de ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Hopeless Land oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Hopeless Land oyununda bulunan herhangi bir hesabınıza bilgisayarınız üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.
  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1. Hopeless Land oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  Bilgisayara Hopeless Land İndirme Nasıl Yapılır?

  Google Play Store üzerinde bulunan Hopeless Land oyununu bilgisayarınızdan ücretsiz bir şekilde oynamak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programı üzerinden Hopeless Land oyununu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Hopeless Land Kurulumu Nasıl Yapılır?

  1. Hopeless Land oyununu bilgisayarınıza kurabilmeniz için öncelikle bilgisayarınıza LD Player programını kurmanız gerekmektedir. LD Player programını bilgisayarınıza kurmak için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   ld1.png
  2. Bilgisayarınıza LD Player kurulumu gerçekleştirilirken kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin. Kurulum için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranını arkaplanda çalıştırabilirsiniz.

   ld2.png
  3. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan tüm dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Hopeless Land bilgisayara indirme işlemi için bilgisayarınıza kurulumu tamamlanmış olan LD Player programına giriş yaptıktan sonra Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg
  Bilgisayardan Hopeless Land Oyunu Nasıl Oynanır?
  1. LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza Hopeless Land oyununu indirmek için Gmail hesabınız ile Play Store uygulaması üzerinde oturum açın. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account yazısına tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

   ld4.png
  2. Gmail hesabınız ile LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Hopeless Land yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg
  3. Hopeless Land bilgisayara indirmek için Yükle butonuna tıklayın. Hopeless Land bilgisayara indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   ld6.jpeg
  4. Hopeless Land bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare ile kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpeg
Facebook yorumları