Hopeless Land indir (Android) 1.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  54 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  HERO Game
  Hopeless Land, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz online battle royale oyunudur. Hopeless Land oyununda tek başınıza veya ikili ve dörtlü olmak üzere takım oluşturarak ıssız bir ada üzerinde 100’den fazla oyuncu arasından oyunun sonuna kadar hayatta kalmaya çalışın. Issız ada üzerinde bulunan silahları ve malzemeleri toplayarak oyundaki rakiplerinizi kendi belirleyeceğiniz stratejiler ile yok edin.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Hopeless Land oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Hopeless Land oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3. Hopeless Land oyunu düşük özelliklere sahip olan mobil cihazlarda da kolaylıkla oynanabilecek grafiklere sahiptir.
  Oyunun Eksi Yönleri
  1. Hopeless Land oyununun sahip olduğu grafiklerin kalitesinin düşük olduğunu belirtmekte fayda var.
  2. Hopeless Land oyununu Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  Hopeless Land indirme nasıl yapılır?

  Hopeless Land ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Hopeless Land uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hopeless Land Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz hayatta kalma oyunudur.

  Hopeless Land kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden Hopeless Land indirme işlemi tamamlandıktan sonra Hopeless Land uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için başka bir işlem yapmanıza gerek olmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  Hopeless Land nasıl oynanır?

  Android cihazınızda Hopeless Land oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra giriş yaparak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Hopeless Land oyununda paraşüt ile indiğiniz ıssız ada üzerinde bulunan malzemeleri ve silahları hızlı bir şekilde toplayarak düşmanlarınızı hızlı bir şekilde yok etmeye başlayın.

  h1.jpeg

  Hopeless Land oyununda vurularak düşen takım arkadaşlarınızı tekrar hayata döndürmeniz de mümkün. Eğer oyunda takım arkadaşlarınız vurulup yere düşer ise yere düşen arkadaşlarınızı hayata döndürebiliyorsunuz. Ayrıca takım arkadaşlarınıza destek için sadece karadan değil; helikopter kullanarak havadan da destek verebilirsiniz.

  h2.jpeg

  Oyun üzerinde motosiklet ve araba dışında helikopter de kullanabilmeniz mümkün. Oyun üzerindeki helikopteri kullanarak rakiplerinizi havadan da tespit edebilir veya ateş edebilirsiniz.

  h3.jpeg

  Hopeless Land ücretsiz hayatta kalma oyunu neredeyse her tür mobil cihazdan desteklenmektedir. Oyunu Play Store üzerinden cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  h4.jpeg
Facebook yorumları