Hotspot VPN indir (Android) 6.3.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  11 MB
  Sürüm:
  6.3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Anchor Free
  Hotspot VPN, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz VPN uygulamasıdır. Hotspot VPN uygulaması ile Android cihazınız üzerinden erişimi engellenmiş olan uygulamalara veya internet sitelerine hızlı ve ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Hotspot VPN uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Hotspot VPN
  uygulamasını indirerek sadece bir VPN uygulaması indirmiş olmuyorsunuz. Uygulama üzerinde yer alan Proxy ve Wi-Fi Security özelliği sayesinde internet üzerinde dolaşım halineyken verilerinizin 3.şahıslarla paylaşılmasını engelleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Hotspot VPN uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamlar dolaşım halindeyken sürekli karşınıza çıkmaktadır. Bu reklamların engellenebilmesi için Hotspot VPN Premium satın almanız gerekmektedir.
  2- Uygulama deneme süresi ile gelmektedir.

  Hotspot VPN nasıl yüklenir?

  Hotspot VPN ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hotspot VPN indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Hotspot VPN nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Hotspot VPN uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Hotspot VPN nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Hotspot VPN uygulamasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden GOT IT yazısına dokunarak Hotspot Shield uygulamasının cihazınız üzerinde işlem yapmasına izin verin. Bu izini verdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  hs1.jpg

  Uygulamanın gerekli izinlerini sağladıktan sonra ana ekrana yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinde yer alan Connect yazısına dokunarak Hotspot VPN bağlantısının kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  hs2.jpg

  Hotspot VPN bağlantısı başladıktan sonra ana ekran üzerinde yer alan kısımdan bağlantı ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. Server Location bölümünde yer alan OPTIMAL yazısına dokunarak farklı ülkelere bağlantı sağlayabilirsiniz. Hotspot VPN uygulaması üzerinde yapacağınız işlemleri tamamladıktan sonra STOP butonuna dokunarak Hotspot VPN uygulamasının çalışmasını tamamen durdurabilirsiniz.

  hs3.jpg

  Server Location bölümünde yer alan OPTIMAL bölümü üzerinden dilediğiniz ülkeyi seçerek o ülke üzerinden VPN bağlantısı sağlayabilirsiniz. Eğer Optimal seçeneği aktif edilmiş bir şekilde dolaşıma devam ederseniz Hotspot VPN uygulaması size en uygun ve en hızlı olan ülke üzerinden VPN bağlantısı sağlayacaktır.
  hs4.jpg
Facebook yorumları