Houlo Video Downloader 9.29

Bilgisayarınıza video indirebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  12,8 MB
  Sürüm:
  9.29
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Houlo
  Houlo Video Downloader, çevrimiçi videoları bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir programdır. Houlo Video Downloader programının arayüzü basit ama etkili özelliklere sahiptir. Çevrimiçi bir videoyu bilgisayarınıza indirmek için tek yapmanız gereken video adresini boşluğa yapıştırmak ve indirme butonuna tıklamaktır. Houlo Video Downloader, video dosyalarını AVI, WMV, 3GP, MKV, MOV, MPG (MPEG1 ve MPEG2) ve MP4 videolarına dönüştürebilir, bunları iPhone ve Android aygıtlarına hazırlamanın yanı sıra ses parçasını çıkartabilir ve kaydedebilir. Tüm bu özelliklere ek olarak, Houlo Video Downloader programını kullanarak birden fazla videoyu aynı anda bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Houlo Video Downloader programını indirmek ücretsizdir.
  2. Houlo Video Downloader programındaki dönüştürücü özelliklerini kullanarak indirdiğiniz videoların dosya türünü değiştirebilirsiniz.
  3. Houlo Video Downloader programını kullanarak indirmek istediğiniz videoların kalitesini ve dosya türünü önceden seçebiliyorsunuz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Houlo Video Downloader programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Houlo Video Downloader Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Houlo Video Downloader indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Houlo Video Downloader indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Houlo Video Downloader Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Houlo Video Downloader kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   h1.PNG

  2. PC’ye Houlo Video Downloader kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   h2.PNG

  Houlo Video Downloader Nasıl Kullanılır?

  1. Houlo Video Downloader programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanabilirsiniz. Houlo Video Downloader programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki boşluğa indirmek istediğiniz videonun adresini (URL’sini) yazın.

   h3.PNG

  2. Houlo Video Downloader programında indirmek istediğiniz videonun adresini girdikten sonra videonun indirme işlemi başlatmadan önce “Output Format” bölümü üzerindeki açılır pencereyi kullanarak indireceğiniz videonun hangi formatta kaydedileceğini seçin.

   h4.png

  3. Ayrıca Houlo Video Downloader programında indireceğiniz videonun çözünürlüğünü de “Resolution” bölümündeki açılabilir liste üzerinden seçebilirsiniz.

   h5.png

  4. Houlo Video Downloader programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz videonun dosya türünü ve çözünürlüğünü seçtikten sonra “Download” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemini başlattığınızda herhangi bir hata ile karşılaşıyorsanız indirmek istediğiniz videonun adresini kontrol edin.

   h6.PNG

  5. Houlo Video Downloader programında başlattığınız indirme işlemlerini programın ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Houlo Video Downloader programı birden fazla video dosyasını aynı anda indirmenize de izin vermektedir.

   h7.PNG
Facebook yorumları