HT System Administrator 15.3.1

Windows işletim sistemine sahip olan PC'lerde kullanabileceğiniz sistem yönetim programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,2 MB
  Sürüm:
  15.3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  HT Vector
  HT System Administrator, bilgisayarda kullanabileceğiniz sistem yönetim programıdır. HT System Administrator, işverenlere, okullara ve üniversitelere önerilen bir bilgisayar programıdır. HT System Administrator, işverenlerin işle ilgili olmayan faaliyetlere erişimi yasaklayarak iş zamanlarını boşa önleyerek çalışanlarının verimliliğinin arttırmasına ve disiplinini geliştirmelerine yardımcı olur. HT System Administrator, anlık mesajlaşma programlarını, oyunları, sohbetleri, web sitelerini, tarayıcıları vb. engelleyebilir. Ayrıca HT System Administrator, Myspace, Facebook, Youtube, Twitter ve diğer tüm uygunsuz içerikleri engelleyebilecek güçlü bir internet filtresi içerir.

  Programın Artı Yönleri

  1. HT System Administrator indirmek ücretsizdir.
  2. HT System Administrator programı, kategorisinde bulunan diğer programlara göre daha kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.
  3. HT System Administrator programı hem program/uygulama yönetimi konusunda hem de internet sitelerine yapılan girişler konusunda hizmet vermektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. HT System Administrator programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansınız satın almanız gerekmektedir.

  HT System Administrator Nasıl İndirilir?

  PC’ye HT System Administrator indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza HT System Administrator indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  HT System Administrator Nasıl Kurulur?

  1. HT System Administrator kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “I accept the terms of the License Agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Programın lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden bilgisayarınıza HT System Administrator kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. HT System Administrator programının kurulumu için gerekli olan adımları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.PNG

  4. PC’ye HT System Administrator kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Kurulum tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s4.PNG

  HT System Administrator Nasıl Kullanılır?

  1. HT System Administrator programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. HT System Administrator programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan ekran üzerinde bulunan “Reports” bölümüne giriş yaparak bilgisayarda kullanılan program ve uygulamaları detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s5.PNG

  2. “Reports” bölümüne giriş yaptıktan sonra açılacak liste üzerinden bilgisayarda kullanılan programları/uygulamaları ve ne kadar zamandır açık olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

   s6.PNG

  3. HT System Administrator programında bulunan “Controls” bölümüne giriş yaparak bilgisayarda erişimini sınırlandırmak veya tamamen girişini engellemek istediğiniz internet sitelerini de ekleyebilirsiniz.

   s7.PNG

Recent Reviews

 1. Taylan
  Taylan
  5/5,
  Version: 15.3.1
  Kullanımı çok basit ve etkili bir sistem yönetim programı.
Facebook yorumları