Hustle Castle bilgisayara indir 1.10.0

Play Store üzerinde bulunan Hustle Castle oyununu PC'ye indirme yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  72 MB
  Sürüm:
  1.10.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MY
  Hustle Castle bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek, Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz Hustle Castle oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Hustle Castle PC’ye indirmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.


  Oyunun Artı Yönleri

  1. Hustle Castle oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Hustle Castle bilgisayara indirerek, mobil cihazlarınızda karşılaşacağınız batarya ve ağ problemlerinin önüne geçebilirsiniz.
  3. Hustle Castle bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek mobil cihazınızdaki hesabınızı bilgisayarınızdan da kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Hustle Castle oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Hustle Castle PC’den oynamak için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Hustle Castle Nasıl İndirilir?

  Hustle Castle bilgisayara indirmek için bilgisayarınıza LD Player programını kurmanız gerekmektedir. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Bilgisayara Hustle Castle Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak LD Player programının kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. Hustle Castle PC’de oynamak için LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. Bilgisayarınıza LD Player programının kurulumu tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın.

   ld2.png

  Bilgisayardan Hustle Castle Nasıl Oynanır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu tamamladığınız LD Player programına giriş yapın. Ardından Hustle Castle bilgisayara indirmek için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın. Oyunu Play Store uygulaması üzerinden bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   ld3.jpg

  2. Hustle Castle oyununu LD Player programı üzerinden bilgisayarınıza indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account yazısına tıklayarak yeni bir hesap açabilirsiniz.

   ld4.png

  3. Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın üst kısmında bulunan arama bölümüne Hustle Castle yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  4. Hustle Castle bilgisayara indirmek için Play Store üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayarak Hustle Castle PC’ye indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  5. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Hustle Castle oyununu herhangi bir kuruluma gerek duymadan oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer Hustle Castle oyununu daha önceden mevcut Gmail hesabınız ile oynadıysanız; oyunu aynı hesabınız ile oynamaya devam edebilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları