Hustle Castle indir (Android) 1.10.0

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz RPG oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  72 MB
  Sürüm:
  1.10.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MY
  Hustle Castle, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur. Hustle Castle oyununda kendi kalenizi oluşturarak gerçek bir ortaçağ kalesinin efendisi olun. Yeni konuları kabul edebilir, size verilen görevleri gerçekleştirebilir, kalenin erkeklerini ve kadınlarını eğitebilirsiniz. Kalenizi inşa ederken ve yükseltirken rakiplerinize ve fizik yasalarına meydan okuyun. Hustle Castle oyununda diğer oyuncularla birlikte klan oluşturabilir, sohbet edebilir, krallıklarınızı geliştirebilir, şampiyonlarınızı eğitebilir, bölgeleri fethedebilir ve diğer krallıklara hükmedebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Hustle Castle indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Hustle Castle oyununu arkadaşlarınız ile klan oluşturarak online olarak oynayabilirsiniz.
  3. Hustle Castle oyununun sahip olduğu hikaye ve üzerinde gerçekleşen etkinlikler sayesinde sürekli oynayabileceğiniz bir oyundur.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Hustle Castle oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Hustle Castle oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android Cihazlara Hustle Castle Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Hustle Castle indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Hustle Castle oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android Cihazlara Hustle Castle Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Hustle Castle kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Hustle Castle oynamak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android Cihazlarda Hustle Castle Nasıl Oynanır?

  1. Hustle Castle oyununun cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Hustle Castle oyununa ilk kez giriş yaptığınızda oyunu kendi kalenizi oluşturarak oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer Hustle Castle oyununu ilk kez oynayacaksanız; oyuna giriş yaptığınızda size verilen talimatları takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.

   h1.jpeg


  2. Hustle Castle oyununda kendi kalenizi oluşturduktan sonra kalenizdeki erkekleri ve kadınları eğiterek kalenizi dışarıdan gelecek saldırılara karşı koruyabilirsiniz. Hustle Castle oyununda kalenize yapılan saldırılar sonucunda sahip olduğunuz kaynaklar rakibiniz tarafından yağmalanır. Bu yüzden kalenizi en iyi şekilde korumak için yeni stratejiler geliştirebilir ve askerlerinizin seviyesini yükseltebilirsiniz.

   h2.jpeg


  3. Hustle Castle oyununda bulunan Harita üzerindeki size verilen görevleri tamamlayarak daha fazla altın ve diğer kaynaklara ulaşabilirsiniz. Daha fazla altın ve kaynaklar sayesinde kalenizin seviyesini ve askerlerinizin seviyesini yükseltebilirsiniz.

   h3.jpeg


  4. Harita üzerinde bulunan rakiplerinizin kalesine saldırı düzenleyerek onların sahip olduğu kaynakları yağmalayabilirsiniz.

   h4.jpeg
Facebook yorumları