HWMonitor 1.40

Bilgisayarınızda voltaj, sıcaklık ve fan hızı gibi özellikleri takip etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,20 MB
  Sürüm:
  1.40
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CPUID
  HWMonitor, bilgisayarınızdaki önemli sensörleri takip etmenizi, HDD sıcaklığını ve fan hızını canlı olarak görüntülemenizi sağlayan kullanımı kolay bir sistem izleme aracıdır. HWMonitor programını ayarlamak, özel bir yapılandırma gerektirmediğinden hızlı ve kolay bir iştir. Basit bir düzene sahip normal bir pencereye yerleştirilir ve sensörleri başlangıçta otomatik olarak izlemeye başlar ve tüm bileşenleri daha kolay görebilmeleri için hiyerarşik bir görünümde listeler. Tüm bu bilgiler, daha sonra incelemek, donanımın geçmişini görüntülemek, aşırı ısınmayı önlemek amacıyla ve donanımdaki gelişmeleri belirlemek için düz bir metin belgesine aktarılabilir. Ayrıntılı Rapor; işlemci zamanlayıcılarını, iş parçacığı dökümlerini, her sürücünün depolama bilgilerini, USB aygıtlarını, grafik API'lerini ve diğer verileri içerir.

  Programın Artı Yönleri

  1. HWMonitor indirmek ücretsizdir.
  2. HWMonitor programını sahip olduğu basit ve kullanışlı arayüz sayesinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  3. HWMonitor, bilgisayarınızın arka planında çalışarak bilgisayarınızın çalışmasında herhangi bir olumsuz etki etmez.

  Programın Eksi Yönleri

  1. HWMonitor programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. HWMonitor programı, bilgisayarınızda olumsuz bir durum gördüğünde sesli veya yazılı herhangi bir bildirim göndermiyor.

  HWMonitor Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara HWMonitor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. HWMonitor programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  HWMonitor Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz HWMonitor kurulum dosyasını çalıştırın. HWMonitor kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra programın bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h1.PNG

  2. HWMonitor programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   h2.PNG

  3. PC’ye HWMonitor kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   h3.PNG

  HWMonitor Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak HWMonitor kısayolunu kullanarak programa kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. HWMonitor programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızın voltaj, sıcaklık ve fan hızı hızlı bir şekilde programa aktarılacaktır. HWMonitor programının ana ekranından tüm bu özellikleri canlı olarak takip edebilirsiniz.

   h4.PNG

  2. HWMonitor programının ana ekranında sol üst kısımda bulunan “File” butonuna dokunarak açılacak liste üzerinde yer alan “Save Monitoring data” seçeneğine tıklayarak HWMonitor programında gerçekleşen tüm işlemlerin düz metin belgesine aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

   h5.png
Facebook yorumları