HyperSnap indir 8.16.09

Bilgisayarda ekran görüntüsü almaya ve alınan ekran görüntülerini düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  11,8MB
  Sürüm:
  8.16.09
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Hyperionics
  HyperSnap, bilgisayarınızda ekran görüntüsü almanızı sağlayan bir programdır. HyperSnap programını kullanarak alacağınız ekran görüntülerini direkt olarak program üzerinden hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. HyperSnap programını daha önceden alınmış ekran görüntülerini düzenlemek için de kullanabilirsiniz. HyperSnap programı üzerinden aldığın ekran görüntüleri dışında bilgisayarınızda bulunan fotoğraflar üzerinde de düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. HyperSnap programını indirmek ücretsizdir.
  2. HyperSnap programı basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı ilk kez indiren kullanıcılar bile programı kolaylıkla kullanabilirler.
  3. HyperSnap programı çok düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlarda bile çok akıcı bir şekilde çalışır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. HyperSnap programının sahip olduğu bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. HyperSnap programı profesyonel bir fotoğraf düzenleme programı değildir. Program üzerinden yapabileceğiniz fotoğraf düzenleme işlemleri kısıtlıdır.

  HyperSnap Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza HyperSnap indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza HyperSnap indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  HyperSnap Nasıl Kurulur?

  1. HyperSnap kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. HyperSnap kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Next butonuna tıklayın.

   h1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise bilgisayarınıza HyperSnap kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. “Yes” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayabilir ve kuruluma devam edebilirsiniz.

   h2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra HyperSnap programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   h3.png

  4. HyperSnap kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra kurulumun son adımında yer alan “Run HyperSnap” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulumdan çıkış yapın. HyperSnap programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   h4.png

  HyperSnap Nasıl Kullanılır?

  1. HyperSnap kurulumunun tamamlanmasının ardından masaüstüne oluşturulacak program kısayolunu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. HyperSnap programına giriş yaptıktan sonra program menüsü üzerinde bulunan Capture bölümüne giriş yaparak bilgisayarınız üzerinde istediğiniz bir alanın ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

   h5.png

  2. HyperSnap programını kullanarak bilgisayarınızda aldığınız ekran görüntülerini hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca HyperSnap programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan herhangi bir görseli de kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

   h6.jpg
Facebook yorumları