iCare Data Recovery 8.0.3

Bilgisayarınızda silinen verileri kurtarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4 MB
  Sürüm:
  8.0.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  iCare Recovery
  iCare Data Recovery, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz veri kurtarma programıdır. iCare Data Recovery, veri kurtarma için hatalı biçimlendirilmiş sürücüler, beklenmedik işlemler, erişilemez sürücü, ham sürücü veya ham dosya sistemi, virüs saldırısı, bölüm silinmesi için dosya kurtarma ve kolay erişim sağlayan veri kurtarma için kapsamlı bir çözüm olarak çalışır. Program, beklenmedik çökmeler, fotoğraflar, belgeler, mp3/mp4 müzik dosyaları, görünüm dosyaları, e-posta dosyaları, sunumlar vb. gibi silinmiş dosyaları kurtarmak için dosya kurtarma işlevi sağlamaktadır. iCare Data Recovery, yerel sabit sürücüler, bellek kartları, USB flash sürücüler ve diğer harici depolama aygıtlarıyla çalışabilir ve NTFS ve FAT (FAT32, FAT16, FAT12, EXFAT) dosya sistemlerini destekler.

  Programın Artı Yönleri

  1. iCare Data Recovery programını indirmek ücretsizdir.
  2. iCare Data Recovery programının kullanışlı arayüzü sayesinde sadece birkaç tıklama ile kaybolan dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.
  3. iCare Data Recovery programını kullanarak taşınabilir disk üzerine bulunan (USB bellek, taşınabilir HDD, SD kart vb.) verileri de kurtarabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. iCare Data Recovery programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  iCare Data Recovery Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz iCare Data Recovery indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  iCare Data Recovery Nasıl Kurulur?

  1. iCare Data Recovery kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise iCare Data Recovery programını bilgisayarınızda kurmak istediğiniz alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d2.png

  3. iCare Data Recovery kurulumu için gerekli olan koşulları yerine getirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   d3.png

  4. iCare Data Recovery kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

   d4.png

  iCare Data Recovery Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız iCare Data Recovery programını bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. iCare Data Recovery programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde 3 farklı veri kurtarma seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerden “Deep Scan Recovery” seçeneğini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

   d5.PNG

  2. iCare Data Recovery programında yer alan “Deep Scan Recovery” bölümünü seçtikten sonra bilgisayarınızda bulunan tüm sabit ve dışarıdan bağlanmış olan taşınabilir disklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Açılacak pencere üzerinde yer alan listeyi kullanarak veri kurtarma işlemi uygulamak istediğiniz diski seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d6.PNG

  3. iCare Data Recovery programında başlatacağınız veri kurtarma işlemi, seçtiğiniz disk üzerinde bulunan dosya sayısına, dosya boyutuna ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   d7.PNG

  4. iCare Data Recovery programında veri kurtarma işlemini tamamladıktan sonra kurtarılan veriler arasından dilediğiniz verileri seçerek bilgisayarınıza tekrar kaydedebilirsiniz. Geri getirmek istediğiniz verileri seçtikten sonra “Recover” butonuna tıklayın ve verilerin geri getirme işlemini başlatın.

   d8.PNG
Facebook yorumları