IceCream Ekran Kaydedici indir 5.89

Bilgisayarınızın ekranında olup biteni video şeklinde kaydetmenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  51,8 MB
  Sürüm:
  5.89
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ICECREAM
  IceCream Ekran Kaydedici, bilgisayarınızın ekranında olup biteni video olarak kaydetmenizi sağlayan ücretsiz ekran kaydetme programıdır. Ice Cream Ekran Kaydedici programını indirerek bilgisayarınızda bulunan programlarda yaptığınız işlemleri kolaylıkla kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca Oyun Kayıt Özelliği sayesinde bilgisayarınız üzerinde oynadığınız oyunların da ekran görüntüsünü hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- IceCream Ekran Kaydedici programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- IceCream Ekran Kaydedici
  programının sahip olduğu arayüz sayesinde programın kullanımı çok kolaydır. Programı ilk kez kullanacak olsanız bile dakikalar içerisinde nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- IceCream Ekran Kaydedici programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  IceCream Ekran Kaydedici indirme nasıl yapılır?

  IceCream Ekran Kaydedici indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. IceCream Ekran Kaydedici kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  IceCream Ekran Kaydedici kurulumu nasıl yapılır?

  IceCream Ekran Kaydedici kurulum indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz IceCream Ekran Kaydedici kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresinin ilk adımında kurulumda ve programı kullanmak istediğiniz dil seçimini yaparak başlayabilirsiniz. Dil seçimini gerçekleştirdikten sonra Tamam butonuna tıklayın.

  i1.png

  IceCream Ekran Kaydedici kurulumuna devam edebilmek için programın lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Kuruluma devam edebilmek için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayın.

  i2.png

  Kurulumun diğer aşamasında ise IceCream Ekran Kaydedici programının kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve Next butonuna tıklayın.

  i3.png

  Son olarak Install butonuna tıklayın ve IceCream Ekran Kaydedici kurulumunu gerçekleştirin.

  i4.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  i5.png

  IceCream Ekran Kaydedici nasıl kullanılır?

  IceCream Ekran Kaydedici programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı ilk çalıştırdığınız zaman karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden Capture Video seçeneğine tıklayarak bilgisayarınız üzerinde istediğiniz bir alanın video kayıt işlemini başlatabilirsiniz. Game Capture özelliğini kullanarak bilgisayarınız üzerinde oynadığınız oyunların video kaydını alabilirsiniz.

  i6.png

  Ekran kaydı türünü seçtikten sonra otomatik olarak aşağıdaki pencereye yönlendirileceksiniz. Bu pencere üzerinden Kaydı Başlatabilir/Durdurabilir, Kaydı Tamamen Sonlandırabilir, Mikrofon ve Ses ayarları gibi ayarlamalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  i7.png

  Ekran Kaydı başlattığınız zaman Draw butonuna tıklayarak aldığınız video kaydı üzerinde işaretlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak mikrofon ve ses özelliklerini de kapatabilirsiniz.

  i8.png

  Ekran Videosu Kaydını tamamladıktan sonra otomatik olarak kayıtların tutulduğu alana yönlendirileceksiniz. Bu liste üzerinden aldığınız video kayıtlarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

  i9.png
Facebook yorumları