IceCream Image Resizer indir 2.08

Bilgisayarınızdaki resim dosyalarını yeniden boyutlandırmanızı sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,6 MB
  Sürüm:
  2.08
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IceCream Apps
  IceCream Image Resizer, bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir programdır. Birden fazla dosya ve hatta fotoğraflarla birlikte tüm klasörleri ekleyin ve saniyeler içinde yeniden boyutlandırın. Sadece hedef klasörü seçin ve "Yeniden Boyutlandır" düğmesine tıklayın. JPEG, JPG, PNG, BMP ve TIFF gibi tüm ana grafik formatlarını destekler. İstenilen genişlik ve yükseklik değerlerini manuel olarak veya istenirse orijinal en boy oranını korurken ön ayarları kullanarak da ayarlayabilirsiniz. IceCream Image Resizer programı üzerinden yeniden boyutlandırmak üzere fotoğraf eklemek için basitçe sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu özellik hem zamandan hem de emekten tasarruf etmenizi sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. IceCream Image Resizer programını indirmek ücretsizdir.
  2. IceCream Image Resizer programında birden fazla resim dosyasını aynı anda düzenleyebilirsiniz.
  3. IceCream Image Resizer programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. IceCream Image Resizer programının sahip olduğu bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  IceCream Image Resizer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza IceCream Image Resizer indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza IceCream Image Resizer indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  IceCream Image Resizer Nasıl Kurulur?

  1. IceCream Image Resizer kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek penceredeki liste üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   r1.png

  2. Bilgisayara IceCream Image Resizer kurulumu için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisan sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   r2.png

  3. Kurulumun bir diğer adımında ise Image Resizer programının bilgisayarınıza kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   r3.png

  4. Kurulum için istenenlerin tümünü yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Image Resizer kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   r4.png
  5. Image Resizer kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Image Resizer programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   r5.png

  IceCream Image Resizer Nasıl Kullanılır?

  1. IceCream Image Resizer kurulumunun tamamlanmasının ardından masaüstüne oluşturulacak program kısayolunu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Image Resizer programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “Add image to resize” butonuna tıklayarak veya düzenlemek istediğiniz resim dosyasını sürükle bırak işlemi ile açabilirsiniz. Tek seferde birden fazla resim dosyasını açabilirsiniz.

   r6.jpg

  2. Image Resizer programı üzerinde açmış olduğunuz resim dosyalarına uygulamak istediğiniz yeniden boyutlandırma işlemini programın sağ tarafında yer alan menü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yeniden boyutlandırma işlemini seçtikten sonra “RESIZE” butonuna tıklayarak seçmiş olduğunuz fotoğrafları düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   r7.jpg

  3. Fotoğraflara uygulayacağınız yeniden boyutlandırma işleminin tamamlanma süresi seçtiğiniz fotoğraf sayısına ve bilgisayarınızın performasına göre değişiklik gösterebilir.

   r8.jpg
Facebook yorumları