IceCream PDF Editor indir 1.17

Bilgisayarınızda PDF dosyaları oluşturmanızı ve PDF dosyalarını düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  17,9 MB
  Sürüm:
  1.17
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IceCream
  IceCream PDF Editor, bilgisayarınızda PDF dosyaları oluşturmanızı ve var olan PDF dosyalarını düzenlemenizi sağlayan bir programdır. IceCream PDF Editor programı, PDF dosyalarınızı diğer programlara göre daha kolay düzenlemenizi sağlamaktadır. Akıllı araçlar paneli sayesinde ihtiyacınız olan tüm araçlara ve PDF düzenleme modlarına erişin. PDF düzenleyiciyle metin düzenleyebilir, not ekleyebilir, yeniden düzenleyebilir, dosyaları koruyabilir, sayfaları yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. IceCream PDF Editor programını indirmek ücretsizdir.
  2. IceCream PDF Editor programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programın akıllı araçlar panelinde bulunan özellikleri hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
  3. IceCream PDF Editor programı çok düşük teknik özelliklere sahip olan bilgisayarlarda bile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. IceCream PDF Editor programının sahip olduğu bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  IceCream PDF Editor Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza IceCream PDF Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza IceCream PDF Editor indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  IceCream PDF Editor Nasıl Kurulur?

  1. IceCream PDF Editor indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınıza IceCream PDF Editor kurulumu yapabilmeniz için programın gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek onaylayabilir ve Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   p1.png

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra IceCream PDF Editor programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   p2.png

  3. IceCream PDF Editor kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   p3.png

  4. Bilgisayarınıza IceCream PDF Editor kurulumunun tamamlanmasının ardından Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. IceCream PDF Editor programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   p4.png

  IceCream PDF Editor Nasıl Kullanılır?

  1. IceCream PDF Editor kurulumunun tamamlanmasının ardından masaüstüne oluşturulacak program kısayolunu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. IceCream PDF Editor programına giriş yaptıktan sonra programın ana ekranı üzerinde bulunan Open butonuna tıklayarak bilgisayarınızda bulunan herhangi bir PDF dosyasını açabilirsiniz. Ayrıca yeni bir PDF dosyası oluşturmak için Create PDF butonuna tıklayabilirsiniz.

   p5.png

  2. Create PDF butonuna tıkladıktan sonra açılacak ekran üzerinden yeni PDF dosyası oluşturabilirsiniz.

   p6.png
Facebook yorumları