Identity Theft Preventer 2.2.0

Bilgisayarınızdaki web tarayıcılarının otomatik olarak kaydettiği verileri temizleyen program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15 MB
  Sürüm:
  2.2.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Shieldapps
  Identity Theft Preventer, bilgisayarınızın web tarayıcısında otomatik olarak tutulan giriş bilgilerini, çerezleri, hassas ve riskli kişisel bilgilerinizi temizlemenizi sağlayan bir programdır. Identity Theft Preventer, internet üzerinde gezinti halindeyken bilgisayarınızın web tarayıcısında otomatik olarak kaydedilmiş olan kimlik bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur. Identity Theft Preventer programı, oturum açma kimlik bilgileri bölümü ve kimlik bilgilerini web tarayıcınıza kaydettiğiniz tüm çevrimiçi hizmetleri hedefler. Kişisel bilgiler, bilgisayarınızdaki telefon numaraları, e-postalar, adresler ve kredi kartı bilgileri gibi hassas veriler içeren profiller anlamına gelir. Ayrıca Identity Theft Preventer programı gelişmiş güvenlik için çevrimdışı içeriği de hedefler. Yüksek riskli belgeler bölümü, bilgisayarınızı kişisel veriler, şifreler ve diğer yüksek riskli bilgi alanlarıyla ilgili bilgiler içeren dosyalar için tarar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Identity Theft Preventer indirmek ücretsizdir.
  2. Identity Theft Preventer programını kullanarak web tarayıcılarına otomatik olarak kaydedilen değerli bilgilerinizi temizleyerek verilerin çalınmasını önleyebilirsiniz.
  3. Identity Theft Preventer programı tüm web tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Identity Theft Preventer programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansınız satın almanız gerekmektedir.

  Identity Theft Preventer Nasıl İndirilir?

  Identity Theft Preventer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Identity Theft Preventer indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Identity Theft Preventer Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Identity Theft Preventer kurulumu için indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda başlatılacak olan pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak PC’ye Identity Theft Preventer kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   i1.PNG

  Identity Theft Preventer Nasıl Kullanılır?

  1. Identity Theft Preventer programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırabilirsiniz. Identity Theft Preventer programını çalıştırdığınızda açılacak arayüz içerisindeki “Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda tehdit altında olabilecek içeriklere tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   i2.PNG

  2. Tarama işlemi sonucunda bulunan verileri Identity Theft Preventer programının ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu verileri “Delete” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Verileri temizlemeden önce dikkat etmeniz gereken şey ise, bu verilerin içerisinde kayıtlı şifrelerin veya kimlik bilgilerinizin de olduğudur. Temizleme işlemi gerçekleştirmeden önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

   i3.PNG

  3. Temizleme işlemi sonucunda otomatik olarak bir sonuç penceresi açılacaktır. Bu pencereyi görüntüledikten sonra programı kapatarak bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   i4.PNG
Facebook yorumları